SAMOLEPKY TRENDY

Interiérové trendy samolepek 2021 – to jsou především barvy země: písková, béžová, hluboká oranžová, karamelová, olivová a khaki. Tyto barvy budou vedle bílé v letošních uspořádáních převládat. Návrat do přírody, který byl v minulé sezóně silně zaznamenán v interiérovém designu, se změnil v cestu do vnitrozemí.

SAMOLEPKY TRENDY
SAMOLEPKY TRENDY

V roce 2021 se zaměřujeme na samolepky na zeď s motivem tropických lesů a květin, motivem hor a vším, co se týká přírody. Tento přirozený trend má šanci v našich interiérech zůstat déle, ale také v méně konzumním a uvědomělejším životním stylu.

Barvami roku 2021 budou podle Pantone Institute klidná šedá a slunečná žlutá. Obě barvy spojené dohromady tvoří nádhernou pastelovou kombinaci, která bude skvěle kontrastovat s bílou a také zavede barvu do interiérů udržovaných v loftovém klimatu. Slunečná žlutá vizuálně rozjasní a zateplí interiér, a pastelově šedá dodá interiéru lehkost. Pastely nevyjdou rychle z módy, proto stojí za to přemýšlet o růžových, modrých doplňcích do dětského pokoje. V naší nabídce samolepek najdete také samolepky určené pro řadu IKEA KALLAX, IKEA MALM, IKEA DUKTIG a IKEA KURA BED, díky kterým bude váš nábytek schopen projít proměnou, aniž by musel být vyměněn.