Skleněné obrazy – Van Gogh

Van Goghovy obrazy si můžete prohlédnout nejen v muzeu, ale i v pohodlí svého domova. Podívejte se na nejslavnější díla jednoho z umělců, kteří byli výrazně ovlivněni impresionismem. Reprodukce děl Van Gogha jsou návrhem pro ty z nás, kteří mají rádi nejen barvy v interiérech, ale i zajímavé, mnohoznačné motivy.

Skleněné obrazy – Van Gogh
Van Gogh [výsledků: 36]
Skleněné obrazy – Van Gogh

Slavné obrazy ve vlastním domě

Nepochybně nejznámější prací umělce jsou „Slunečnice“. Často se používají k zavedení světlých barev do interiéru nebo k oživení uspořádání. Hodí stejně dobře do obývacího pokoje, jak i do kuchyně či jídelny. Nezapomínejme však, že na počátku své umělecké cesty Van Gogh často také sahal po zemitých barvách a tmavých odstínech. Proto, pokud dáváte přednost takovým barvám, některá z reprodukcí Van Gogha by vás mohla také zajímat.

 

Malíř se bohužel za svého života neproslavil a zároveň bojoval s duševními problémy. To je jasně vidět v jeho dílech, které jsou někdy velmi znepokojující. Tyto návrhy najdete také při prohlížení našich obrazů potištěných na skle. Van Gogh rozhodně stojí za pozornost, a to nejen kvůli „Slunečnicím“.

Prohlédněte si také: reprodukce Van Gogha na plátně canvas.