Fototapety monstera

S velkými, kulatými, zelenými listy – každý zná monsteru. Díry jí dodávají extra stylový důraz a není divu, že tato rostlina je zdrojem inspirace ve světě módy a umění. Tento okázalý exemplář je také ideální jako dekorace pokoje. Pokud nemáte zelené prsty, Monstera je vaše nová nejlepší kamarádka!

Fototapety monstera
Barva
Styl
Koloniální
Eklektický
Provensálský
Orientální
Rustikální
Skandinávský
Abstraktní
Angličtina
Venkovský
Etnický
zobrazit všechny
Klasický
Moderní
Moderní
Minimalistický
Monstera [výsledků: 76]
Fototapety monstera

Královna mezi listy – monstera

Monstera je rod z čeledí Arum a roste v Panamě a jižním Mexiku, kde rostliny stoupají stromy do výšky asi 20 metrů. Také se připevňují ke kmenům stromů, skalám nebo půdě se svými masitými vzduchovými kořeny v lesích jihovýchodní Asie. Říká se, že Monstera deliciosa kvůli rychle rostoucímu listí révy a vzduchovým kořenům symbolizuje udušení. Proto se raději držíme čínské symboliky, podle které je Monstera symbolem dlouhého života a uctění starších a respektovaných lidí. Je to mnohem veselejší a žádoucí! Naše jedinečné tapety s motivem listí monstery se perfektně hodí do každého interiéruobývacího pokoje, ložnice, a dokonce koupelny.

Módní motiv monstera na fototapetách - postarejte se o své stěny

Dodají mu jedinečný vzhled. Díky tomu jimi budou všichni uchvácení. Pozvěte tohoto velikána již dnes k vám domů! Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!