Fototapety monstera

S velkými, kulatými, zelenými listy – každý zná monsteru. Díry jí dodávají extra stylový důraz a není divu, že tato rostlina je zdrojem inspirace ve světě módy a umění. Tento okázalý exemplář je také ideální jako dekorace pokoje. Pokud nemáte zelené prsty, Monstera je vaše nová nejlepší kamarádka!

Fototapety monstera
Monstera [výsledků: 76]
Fototapety monstera

Královna mezi listy – monstera

Monstera je rod z čeledí Arum a roste v Panamě a jižním Mexiku, kde rostliny stoupají stromy do výšky asi 20 metrů. Také se připevňují ke kmenům stromů, skalám nebo půdě se svými masitými vzduchovými kořeny v lesích jihovýchodní Asie. Říká se, že Monstera deliciosa kvůli rychle rostoucímu listí révy a vzduchovým kořenům symbolizuje udušení. Proto se raději držíme čínské symboliky, podle které je Monstera symbolem dlouhého života a uctění starších a respektovaných lidí. Je to mnohem veselejší a žádoucí! Naše jedinečné tapety s motivem listí monstery se perfektně hodí do každého interiéruobývacího pokoje, ložnice, a dokonce koupelny.

Módní motiv monstera na fototapetách - postarejte se o své stěny

Dodají mu jedinečný vzhled. Díky tomu jimi budou všichni uchvácení. Pozvěte tohoto velikána již dnes k vám domů! Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!