Fototapety s papoušky

Papoušci jsou krásní a inteligentní ptáci, kteří byli drženi jako domácí zvířata od starověku. Již starověcí Egypťané byli pravděpodobně první, kteří zbožňovali papoušky kvůli jejich úžasným barvám a vzhledu. Papoušci jsou synonymem exotiky, přitažlivosti a poutavých a luxusních statků, zejména v těch částech světa, kde se nevyskytují jako divoké.

Fototapety s papoušky
Papoušci [výsledků: 20]
Fototapety s papoušky

Proč tedy fototapety s papoušky jsou stále více oblíbenější?

Papoušci jsou velmi společenští a barevní, takže není divu, že je lidé milují již dlouhou dobu. V papoušcích je něco, co inspiruje naše myšlenky. I když obvykle přemýšlíme o papoušcích jako o mluvících ptácích, ne všichni mluví. Někteří raději zpívají nebo opakují zvuky. Mimikra poskytuje papouškům symbolické spojení s komunikací. Slova papouška, vypovězená bez pocitu vhodnosti, nám připomínají potřebu být opatrným. Papoušek opakuje to, co slyší, a to pro dobro nebo zkázu, což dává frázi „pozor na to, co mluvíš“ zcela nový význam. Dalším způsobem, jak se podívat na symboliku papouška, je opakovat stejné věci: je to jako mantra, afirmace, a dokonce i kouzlo. Záměrně opakované mohou mít na naše životy velký vliv.

Rozsviťte svůj pokoj fototapetami s papoušky

Proto budou v naší kolekci tapet s motivem papouška také opakující se vzory, které jsou navrženy tak, aby začarovaly realitu. V naší kolekci tapet s papoušky jsou barevné a strakaté tapety, a také samotné papoušky, které mají vnést radost a rozsvítit interiér, takže se skvěle osvědčí ve světlých a velkých bytech. Tlumenější tapety – kombinující papoušky se zelenými, tropickými listy jsou velmi vhodné do dětského pokoje, do kterého vdechnou radost. Na druhou stranu tlumené tapety v odstínech černé a bílé se dobře hodí do minimalistických prostor.