Obrazy na plátně pop art

Obrázky ve stylu pop-art se vyznačují sytými barvami, kontrasty a výraznými motivy. Skladby jsou jednoduché a velmi čitelné. Tento styl se zrodil v polovině 20. století a jedním z jeho nejslavnějších tvůrců byl Andy Warhol. Téměř každý spojuje svá slavná díla s portrétem Marilyn Monroe v různých barvách nebo s plechovkami rajčatové polévky.

Obrazy na plátně pop art
Pop Art [výsledků: 21]
Obrazy na plátně pop art

Pop-art malba doma

Pop-artová grafika je nepochybně návrhem pro lidi, kteří mají rádi doma velmi výrazné dekorace. Barvy jsou zde velmi šťavnaté, často jsou prvky na obrázku duplikovány a zobrazeny v různých barvách. Symboly a ikony popkultury se často používají, což z ní dělá umění, které zasahuje mnoho diváků. Grafika s komiksově inspirovanými motivy doplněná bublinami naplněnými texty je také často pop-art. Andy Warhol, který byl jedním z jeho hlavních představitelů, sáhl po známých motivech především proto, aby k nim projevil kritický postoj a především aby si představil, jak nebezpečný může být konzum, který již v moderní společnosti v polovině dvacáté století.

Grafika pro mládež

Mladí lidé, kteří zdobí svůj pokoj nebo si zařizují svůj první byt, často používají pop-art. Obrazy jsou ideální pro obyvatele se silným výhledem, kteří preferují dynamické kombinace barev a výrazné doplňky. Máme mnoho návrhů, které jsou reprodukcemi slavných umělců, ale také grafikou současného pop artu. Pokud máte velkou volnou zeď a chcete si vybrat prvek, který bude převážně dominovat v interiéru, bude tento typ malby tuto roli dokonale splňovat. Velkoformátové plátno vytištěné na plátně jistě dokonale zapadne do interiéru moderního nebo eklektického bytu s řadou doplňků.

Materiál, jako je plátno, se sem dobře hodí. V místnosti pro mládež jsou často umístěny obrazy ve stylu pop-art, které vypadají jako jednotlivá okna z komiksu připravená v makro měřítku. Toto je určitě originální volba pro lidi, kteří jsou fanoušky komiksu - jak v knižním vydání, tak ve filmových adaptacích, které se v posledních letech staly obzvláště populárními.

Pop-art nejen doma

Expresivní grafika a motivy používané v pop-artu fungují dobře nejen v domácím prostoru. Často je najdeme v kavárnách, klubech a různých servisních zařízeních. V současné době zákazníci věnují pozornost nejen úrovni a kvalitě služeb, ale také vzhledu místa, kde navštíví. Bez ohledu na to, zda se jedná o hospodu nebo kadeřnictví, rádi se vracíme do těch prostor, které jsou pro nás esteticky příjemné. Pop-artové dekorace mohou také vyprávět příběh. Obzvláště motivy převzaté z komiksu stimulují představivost a přitahují oko a inspirují diváka k dokončení příběhu samostatně, jehož fragment byl vidět někde na zdi. Pokud tedy hledáte tisk na plátno, který by oživil vaše místo a přidal mu charakter, jsme přesvědčeni, že reprodukce pop-artu vám může pomoci. Sázejte na některou z grafik připravených slavnými umělci nebo sáhněte po méně známém díle, ale stejně zajímavém na recepci. Překvapte své zákazníky a zvýrazněte své místo.

 

Zkontrolujte také SKLENĚNÉ OBRAZY POP ART.