Obrazy na plátně – krajiny

Máme obrovský výběr návrhů nástěnných dekorací, ve kterých jsou hlavním tématem nádherné krajinomalby. Pokud hledáte obraz, který do vašeho interiéru vnese přírodní motivy a pomůže vám relaxovat, je to pro návrh právě pro vás. Podívejte se, kolik rozmanitých motivů jsme připravili v našich galeriích.

Obrazy na plátně – krajiny
KRAJINY [výsledků: 845]
Obrazy na plátně – krajiny

Obrazy na stěnu – krajinomalby

Tematika související s krajinomalbami je tak široká, že jsme se rozhodli ji rozdělit do několika kategorií. To vám umožní získat lepší představu o tom, co je k dispozici v našem obchodě. Jsou zde tedy vznešené hory, běsnící potoky a klidné řeky, lesy vyobrazené v různých ročních obdobích, pole a louky, moře se zpěněnými vlnami a klidnou hladinou, jezera, osobité venkovní výhledy a pulzující životem města. Díky tomu, že krajinomalby pro potisk jsou právě zde tak široce zastoupený, může si u nás vybrat právě tu, která dokonale vyhovuje vašim potřebám a vkusu.

Zaměřili jsme se na stylovou a elegantní grafiku, která se dokonale odráží v potiscích nejvyšší kvality. Krajiny mají přesně stejné barvy jako v originále, protože obrazy vytištěné na plátně velmi dobře odrážejí detaily, které jsou na nich vyobrazeny. Jsou více podobné tradičnímu malířství, i když nemají typický rám.

Moderní obrazy – krajiny ve vašem domě

Podívejte se, jak lze dosáhnout různých efektů pořízením obrazu s krajinou. V závislosti na vybrané grafice bude skvěle fungovat v obývacím pokoji, dětském pokoji či v ložnici. Často se motivy související s vodou používají v koupelnách nebo koupacích místnostech. Krajina s decentními barvami je dobrou volbou do ložnice, protože tam hledáme ticho a snažíme se relaxovat po rušném dni.

V denní místnosti, kde jsme obvykle aktivní a setkáváme se s ostatními členy domácnosti, můžete vsadit na něco výraznějšího. Pokud však hledáte neutrální pozadí pro dynamičtější interiérové doplňky, najdete mezi různými krajinami obraz s neutrálním výrazem, kde barvy a bohaté detaily ustupují místo jednoduché formě a střídmým barvám. Perfektně se zde osvědčí grafika, která používá pouze pero nebo tužku. Díky tomu je pozornost upřena především na téma práce, nikoli na formu.