Skleněné obrazy

Skleněné obrazy se staly zajímavou alternativou k těm, které jsou vytištěny na plátně. Můžete je úspěšně použít v jakékoli místnosti domu. Vypadají skvěle v obývacím pokoji, kuchyni a dokonce i v dětském pokoji. Různá barevná provedení a tematika umožňují zvolit vzor pro výzdobu interiéru a jeho styl. 

Skleněné obrazy
Skleněné obrazy [výsledků: 2493]
Skleněné obrazy

Fotografie na skle ve vašem domě

V moderních interiérech se používají skleněné nástěnné dekorace, které poskytují mnoho možností výběru. To platí pro styl, ve kterém je grafika připravena, stejně jako její téma. Postarali jsme se o to, aby naši zákazníci si pořídili obraz dokonale přizpůsobený jejich vkusu a smyslu pro estetiku. Takže v několika kategoriích najdete právě to, co hledáte. Obrazy se zvířaty ukazují, jak rozmanitý může být svět fauny. Na krásné grafice vidíme divoká zvířata, psy, žijící blízko lidí, koně, kočky a dokonce i krávy, obyvatelé podvodního světa, ptáky a mnoha dalších tvorů. Pokud jste zase milovníkem malířství a sázíte na reprodukce ve svém domově, máme také velmi bohatou nabídku. Pořídíte si obraz vytištěný na skle s dílem Moneta nebo Rembrandta? Pro milovníky japonské grafiky jsme připravili potisky s dřevoryty Hokusai Katsushika. A co říkáte obrazu vytištěnému na skle s reprodukcí nejslavnějších streetartových děl, např. Banksyho? Taková díla dokonale odrážejí to, co bylo vyobrazeno na originálu, a zároveň si je můžete finančně dovolit vlastnit ve svém vlastním domě.

Skleněný obraz na stěnu s motivem přírody

Krajiny a rostliny jsou velmi oblíbeným tématem v kontextu interiérového designu. Jsou charakteristické pro nadčasovost a univerzálnost. Můžete je umístit do každé místnosti a přizpůsobit konkrétní motiv a barevné provedení k její účelu. Všechny nástěnné obrazy, na kterých je voda, jsou dobrou volbou do vaši koupelny nebo koupelnové místnosti. Máte mnoho možností – řeky, jezera, vodopády, moře a další, které tuto tematiku zobrazují různými způsoby. Všechny výhledy s loukami, lesy a horami jsou také velmi relaxační. Najdete u nás obraz do domu s minimalistickou grafikou v japonském stylu, stejně jako velkolepou bujnou přírodu v mnoha barvách. Nezapomněli jsme i na člověka, který je také inspirativním tématem nástěnných dekorací. V coloray.pl jsme připravili jemné portréty i vkusné akty. Nádherné obrazy nejen zdobí, ale také inspirují obyvatele domu. Pokud máte svůj oblíbený styl, podívejte se na kategorie, které představují ty nejvýraznější a nejoblíbenější.