Fototapety s květy magnolie

Vzhledem k tomu, že se má za to, že magnolie existuje již od počátku času, symbolizuje dlouhověkost a vytrvalost. Magnolie mohou také představovat ušlechtilost, lásku k přírodě, ženskou sladkost a krásu. Často se používají ve svatebních kyticích, aby reprezentovaly hrdost, důstojnost a čistotu nevěsty.

Fototapety s květy magnolie
Magnolie [výsledků: 90]
Fototapety s květy magnolie

Jemné a pastelové dekorace s magnolií

Magnolie je rod s více než 200 druhy z čeledí Magnoliaceae. Pocházejí z tropických, subtropických a mírných oblastí Asie a Střední Ameriky. Rostou jako keře nebo stromy. Magnolie jsou dobře známé pro své krásné nápadné a voňavé květiny a atraktivní stálezelené a lesklé listy. Magnolie jsou považovány za jednu z prvních kvetoucích rostlin, které se vyvinuly na Zemi. Podle vědeckého výzkumu ukazují fosilní pozůstatky, že jsou na Zemi již 100 milionů let. Zdá se, že existuje tolik výkladů symbolů o magnolii, kolik lidí miluje magnolie. Ve viktoriánských dobách bylo posílání květin diskrétním způsobem, jak si milenci navzájem posílali zprávy. Magnolie symbolizovaly důstojnost a ušlechtilost. Ve starověké Číně byly magnolie považovány za dokonalé symboly ženské krásy a vlídnosti. Na americkém Jihu se bílé magnólie běžně dávají do svatebních kytic, protože se má za to, že květiny odrážejí a zdůrazňují čistotu a ušlechtilost nevěsty.

Tapety s motivem magnolie – ideální do dětského pokoje

V naší nabídce prezentujeme širokou škálu květů magnolie, a to jak bílé, jemné květy dřevěné magnólie, tak plné různobarevných květinových kuliček keřových magnolií. Díky tomu zde každý najde něco pro sebe: jemnou, pastelovou tapetu ideální do dětského pokoje, překrásnou realistickou tapetu vytvarovanou do vzoru obrovské kytice květin, která je velmi vhodná do obývacího pokoje, nebo tmavé tapety s kontrastními květinami, jež budou ideálním doplňkem každé místnosti.