Obrazy na plátně s horami

Krajiny s výhledem na hory působí neuvěřitelně relaxačním dojmem. Prostor, příroda a majestátnost hor – díky tomu všemu se na ně díváme s radostí a jsme jimi rádi obklopeni. Motivy hor jsou přítomny na mnoha našich obrazech. Snažili jsme se zpřístupnit různé styly, barevná provedení a témata, která zachycují.

Obrazy na plátně s horami
Hory [výsledků: 78]
Obrazy na plátně s horami

Obrazy na stěnu – hory

Pokud hledáte nástěnnou dekoraci, která vizuálně zvětší místnost a vytvoří dojem prostoru, horská krajina je pro vás vhodným návrhem. Na výběr máte spoustu možností. Pokud máte rádi japonskou minimalistickou grafiku, pořiďte si horské krajiny právě v tomto stylu. Dokonale ladí s moderním designem interiéru. Máme také impresionistické reprodukce, kde jsou hory na zdi plné barev, odstínů a světelných odrazů. Samozřejmě nechybí zde také naše domácí výhledy. Pokud hledáte něco méně zřejmého než fotografie, vsaďte na obraz potištěný na plátně. Tatry v takovém provedení vás stále uchvacují a zároveň vám umožní zažít kvalitní umění.

Horská krajina pro děti

Pokud jste milovníkem hor, určitě chcete nakazit své dítě stejnou vášní. Hory v dětském pokoji? Jsme rozhodně pro! Vsaďte na barvy, které budou vzájemně ladit s jinými barvami v interiéru a přesvědčte se, jaký to vytváří úžasný efekt. Krajina podnítí představivost malého dítěte a rovněž v něm probudí vášeň pro dobývání horských vrcholů! Rozhodněte se, který obraz v uspořádání, které jsme pro vás připravili, vám bude nejvíce vyhovovat. Plátno natažené na rámu se vyznačuje vynikající kvalitou a reprodukcí detailů. Prach a nečistoty se z něj snadno otřou. Proto je to nejen estetická, ale také praktická volba jak pro pokoj batolete, tak pro obývací pokoj či ložnici.

Prohlédněte si také: skleněné obrazy s motivem hor.