Samolepky

Sníte o rychlé změně? Už vás unavují jednotné zdi? Jste na perfektním místě! V naší nabídce najdete samolepky na zeď v orientálních vzorech, které během několika okamžiků promění celý interiér! Mezi nimi najdete také jedinečné samolepky na podstupně, takže každé schodiště bude mít neobvyklý vzhled, a to bez nutné renovace!

Samolepky
Samolepky [výsledků: 84]
Samolepky

Samolepky – nástěnné mozaiky

V naší nabídce najdete široký výběr samolepek na zeď, které dokonale zapadají do každého interiéru. Nabízíme čtvercové samolepky s orientálními vzory, květinovými vzory a geometrické vzory, takže si můžete snadno vybrat odpovídající vašemu stylu a interiéru. Máme samolepky v několika velikostech, což rozhodně usnadňuje výběr. S našimi samolepkami vytvoříte jedinečné mozaiky, a to jak v koupelně, kuchyni, tak i v pokoji. Můžete si objednat libovolný počet samolepek a naplnit své umělecké sklony vytvořením jedinečných kompozicí!

Samolepky na podstupně

Za pár okamžiků můžete také změnit svůj interiér výběrem jedinečných samolepek na podstupně. Snadno a rychle se aplikují, nepotřebujete speciální vybavení ani odborníka a za okamžiků zvládněte renovaci vlastními rukami! V naší nabídce najdete jedinečné geometrické a abstraktní vzory, které se mohou opakovat na každé nálepce nebo vytvořit jedinečný vzor podle vašich představ. Nabízíme také tematické samolepky – které na každém stupni vytvoří podobný vzor, takže celek bude harmonický z hlediska barvy a tematicky. Mezi nimi najdete také samolepky, které se kombinují do krásného 3D vzoru, a poskytuje schodům úžasný vzhled! V naší nabídce najdete samolepky různých šířek, takže se nemusíte obávat, že nebudou ladit s vašimi schody!

Nástěnné samolepky – dvě úžasné technologie

Naše samolepky nabízíme ve dvou unikátních technologiích. Prvním z prvních je MagicStick, tedy inovativní samolepicí materiál, který umožňuje vícenásobné nalepení a odstraňování. Tímto způsobem můžete nálepky odlepit a přemístit je v jakékoli jiné místo! Materiál je voděodolný a velmi trvanlivý, takže je skvělý pro aplikaci v kuchyni nebo koupelně. Může být použit na jakémkoli rovném povrchu, aniž by se vytvořily rozčilující vzduchové bubliny. A pokud k tomu dojde, lze je snadno odstranit gumovým stahovákem. MagicStick je jednoduchý materiál, který neobsahuje papír. K instalaci není nutná žádná pasta ani lepidlo. Druhým je technologie BubblesFree, tedy inovativní materiál, který eliminuje tvorbu rozčilujících vzduchových bublin během aplikace. Materiál umožňuje snadnou a rychlou aplikaci na jakémkoli hladkém povrchu. Může být odstraněn z jakéhokoli povrchu, aniž by jej poškodil, ale nemůže být použit na jiném místě. Vyberte si technologii zcela vyhovující vašim potřebám a během několika okamžiků změňte interiér svého domova!