Obrazy na plátně – oblaky

Obrazy vyobrazující oblohu v nás vzbuzují spoustu emocí. Jasné a slunečné oblaky nám umožní uklidnit se a odplout s myšlenkami do příjemných okamžiků. Tmavé bouřkové mraky na druhé straně způsobují neklid, ale zároveň působí na představivost a stimulují kreativitu. Prohlédněte si různé návrhy, které jsme připravili v naší kolekci.

Obrazy na plátně – oblaky
Oblaky [výsledků: 252]
Obrazy na plátně – oblaky

Obloha na nástěnných dekoracích

Obloha u mnoha malířů hraje velmi důležitou roli. Dokonce i když to není hlavní téma díla, přesto pomáhá budovat atmosféru. „Hvězdná noc" je obraz Van Gogha, který je jedním z nejznámějších děl zobrazujících noční oblohu. I když neodráží realitu, ale je jen fantazií na její téma, již léta uchvacuje odběratele, inspiruje a stimuluje jejich představivost. Obraz oblohy s hvězdami se stal trvalou součástí dějin umění a inspiroval mnoho dalších umělců způsobem, jakým Van Gogh ukázal hvězdy třpytící se na obzoru.

Obrovská paleta barev a stylů oblohy v nástěnných malbách

Vybrali jsme mnoho obrazů oblohy, abychom našim zákazníkům představili celou řadu barev a stylů. Obloha je zde často jen pozadím pro letící ptáky, krajiny či scény s lidmi v hlavní roli. Vždy však hraje důležitou roli a určuje, jakou náladu mají konkrétní obrazy. Obloha se nějakým způsobem tyčí nad vším a mraky je mohou zakrýt nebo dovolit slunci osvětlit scénu svými paprsky. Obrazy s oblohou a mraky fungují jak v domácnostech, v kancelářích, tak i v komerčních prostorách. Ty ve světlých barvách jsou jemným a neutrálním pozadím pro zbytek interiéru.