Fototapety Vzory

Tečky, čtverce, trojúhelníky, pruhy, linie, květiny, palmy, abstrakce – v interiérovém designu najdete vše! Takové zajímavé vzory jsou neoddělitelnou součástí nábytku, tkanin a stěn. Tyto rozmanité tvary nemohou chybět v klasických nebo moderních interiérech. Nechte se inspirovat našimi tapetami a probuďte svou kreativitu!

Fototapety Vzory
Barva
Styl
Venkovský
Francouzština
Klasický
Skandinávský
Angličtina
Abstraktní
Eklektický
Průmyslový
Moderní
Minimalistický
zobrazit všechny
Japonský
Etnický
Moderní
Provensálský
Viktoriánský
Rustikální
Orientální
Koloniální
Barokní
Vzory [výsledků: 764]
Fototapety Vzory

Fototapety s nejmódnějšími vzory

V naší kolekci samolepicích vzorovaných fototapet si každý najde něco pro sebe. Vyberte si ideální motiv pro vás, díky kterému si rychle užijete nádherné a moderní uspořádání. Podívejte se, jak snadno proměníte jednoduchou a neatraktivní místnost v stylové a módní místo k odpočinku nebo práci. Odnímatelné fototapety v geometrických vzorech ukazují, jak neomezená je kreativita a touha přeměnit i tu nejjednodušší věc na originální dekoraci. Barevné, jemné, minimalistické nebo kontrastní, naše fototapety na míru se vzory budou vypadat skvěle v každém interiéru. Perfektně se osvědčí v moderním uspořádání, ale budou také skvělým doplňkem místností s boho vibracemi a tam, kde převládá módní a klasický Vintage. Samolepicí fototapety s geometrickými vzory se mohou stát centrálním dekorativním prvkem, který zaujme zrak bezprostředně po vstupu do místnosti, nebo jen vynikajícím pozadím, díky kterému zdůrazníme expresivitu nábytku a doplňků. Díky univerzálnosti jsou odnímatelné tapety s motivem vzorů ideální pro každý byt. Jak zakomponovat naše fototapety do vašeho domova? Není to těžké! Při navrhování interiéru si vyberte doplňky, které budou vzájemně ladit s motivem nebo barvou vzorovaných fototapet a docílíte zajímavého a poutavého designu.

Vyberte si vzor fototapety, abyste vdechli interiéru nový styl

U bytů inspirovaných romantickým stylem vsaďte na jemný pastelový vzor, zatímco vintage styl může lépe ladit s barevnými vzory. Strohé, monochromatické, geometrické inspirace by měly dokonale zapadnout do průmyslových a moderních uspořádání. Kromě toho bude mnoho našich tapet s geometrickými vzory, a to díky své jednoduchosti a barevnému provedení, dobrou volbou do dětského pokoje. Samolepicí tapety VZORY je velmi jednoduchý způsob, jak vyzdobit obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj nebo chodbu. Tato moderní metoda metamorfózy místností díky svému jedinečnému designu a použití vodotěsného materiálu bude také vypadat skvěle jako ozdoba kuchyně nebo koupelny. Vzhledem k tomu, že naše fototapety jsou známé svou snadnou instalací, můžete zapomenout na dlouhé a únavné renovace a nepořádek. Samolepicí materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je umožní opakovaně odlepovat a znovu lepit (aniž byste poškodili stěnu!). Vsaďte na moderní raz a originalitu při přeměně domácího zákoutí a vdechněte své místnosti jedinečný charakter, a to vše díky našim fascinujícím a zajímavým vzorům.