Obrazy na plátně – moře

Moře vždy inspirovalo malíře. Mořské krajiny jsou velmi rozmanité a proto je tak milujeme. Pokud hledáte zajímavou nástěnnou dekoraci, podívejte se na naše potisky na plátně. Moře na nich je vyobrazeno s různými tvářemi, a to od romantického západu slunce až po vzbouřené vlny během bouře na moři.

Obrazy na plátně – moře
Moře [výsledků: 273]
Obrazy na plátně – moře

Obrazy – moře má hodně jmen

Tvůrci se námořního tématu ujímají různými způsoby. Nemusí to souviset s plachtěním. Někdy je to jen pohled na klidnou vodu a mraky, které se nad ní vznášejí. Jindy oblohu nad mořem protíná klíč ptáků. Voda je také pouze pozadím pro bujnou vegetaci, která se vyvíjí v blízkosti. Jaký je výhled na moře, také do značné míry závisí na světle. Nepochybně zaujímají ikonické místo v malířství západy slunce u moře. Někdy velkolepé, nádherné záplavy barev, jindy velmi intimní, s pásem zářící oranžovou a červenou barvou, zavěšené někde nad obzorem.

Obrazy s mořem ve vašem domě

Mezi reprodukcemi děl více nebo méně slavných malířů a kreslířů, které jsme vybrali, jistě najdete i tu, která vás přímo uchvátí. Přírodní krajiny budou velice vhodné do každého interiéru. Jejich výhodou je, že se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do koupelny či ložnice. Vsaďte na své oblíbené barvy a přemýšlejte o tom, jaké nálady chcete dosáhnout. My vám dodáme obrazy nejvyšší kvality. Díky moři budete přejemně relaxovat při pohledu na něj a rozjímat o přírodě.

Sprawdź także szklane obrazy z morzem.