1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMÍSTĚNÍ
  6. /
  7. Koupelna

Obrazy do koupelny

Koupelna nebo koupací místnost je prostor, kam se naše obrazy vytištěné na skle dokonale hodí. Zapadnou do tradiční estetiky a moderního uspořádání s minimalistickými doplňky a armaturou. Obrazy do koupelny vyrobené na skle mají mnoho výhod, které sami objevíte velmi rychle.

Obrazy do koupelny
Koupelna [výsledků: 2195]
Obrazy do koupelny

Koupelna v moderním stylu

Podívejte se, jaké zajímavé vzory jsme připravili pro uspořádání koupelen. Především se zaměřujeme na veškeré motivy související s vodou, protože se jedná o asociaci, která nás napadne velmi přirozeným způsobem. Podívejte se, co vás nejvíce inspiruje. Mohou to být velkolepé vodopády, klidně se rozlévající řeky, klidná hladina jezera nebo pouze kousek vody obklopený přírodní krajinou. Pokud vás zajímá umění, pořiďte si jednu z reprodukcí v naší sbírce. V závislosti na stylu koupelny se do ní může hodit jak impresionistický západ slunce na jezeře, tak minimalistická japonská grafika s horou Fuji v pozadí.

Jaký motiv obrázku bych měl zvolit pro koupelnu?

Je to také místo, kde se vždy osvědčí příroda a vše, co s ní souvisí. Vsaďte si na zimní krajinu se zasněženými horami a lesy, pokud jste milovníkem chladných barev. Pokud dáváte přednost teplým barvám, můžete si pořídit obrazy do koupelny s kvetoucími loukami plnými živých barev a detailů. Zde můžeme především doporučit reprodukce impresionistů, kteří dokonale ovládli manipulaci s barvami a světlem na svých obrazech.

Přednosti skla

Obrazy do koupelny na skle mají nespornou výhodu, že nejsou náchylné na působení vlhkosti. Proto není nutné se vzdát používání zajímavých koupelnových dekorací. Stačí vsadit na správný materiál a samozřejmě vysoce kvalitu zpracování. Potisk na skle, i přes nepříznivé podmínky, zůstává v originální kvalitě, barvy nevyblednou a povrch neztrácí své přednosti ani po opakovaném čištění. To je zase velmi jednoduché a bezproblémové. Vše, co potřebujete, je vlhký hadřík a trocha čističe skla. O takový obraz se nemusíte starat více než o jiné prvky výzdoby a koupelnového vybavení. Takže můžete klidně vsadit na velkolepý výhled v maximální velikosti a ozdobit jím stěnu nad vanou. Pokud máte malou koupelnu, věnujte pozornost grafice, která vytváří dojem 3D efektu. Díky ni se prostor vizuálně zvětší, čímž se zvýší pohodlí při používání koupelny. Zajímavou možností je také kombinovat několik obrazů do souvislého celku a pověsit je na několika místech jedné místnosti. To nám umožní vytvořit zvláštní atmosféru, zejména ve velké koupelně nebo koupací místnosti.