fototapety s puntíky

Puntíky, kolečka, očka, obvody, skvrny, ovály – to vše a ještě mnohem více! Které tečky si vyberete pro sebe? Puntíkované tapety mohou způsobit skutečný rozruch, pokud jen jim to dovolíte. Určitě zpestří, rozveselí, učiní jakoukoliv místnost přátelštější a útulnější. Mohou překvapit, vzbudit zájem hostů a unášet bláznivým designem.

fototapety s puntíky
Puntíky [výsledků: 204]
fototapety s puntíky

Originální puntíkované vzory budou fungovat téměř v každém interiéru

Puntíky získaly popularitu v posledních několika letech. Tapety s malými puntíky často spojujeme s dekorací stěn dětských ložnic nebo heren a školek, ale může být také skvělým doplňkem obývacího pokoje či ložnice pro dospěle, pokud bude uvážlivě vybrána a stylizována pomocí rafinovaného a vkusného nábytku a doplňků. Méně zřejmé puntíkované vzory připomínající hvězdnou oblohu nebo galaxii se na druhé straně osvědčí jako fantastické nebo intenzivní zdůraznění obývacího pokoje. Avšak obsahující puntíky etnické vzory a mandaly jsou velmi hodné do bytů v boho stylu. No tedy! Puntíky perfektně zapadají do jakéhokoli stylu: moderního, minimalistického, skandinávského, a dokonce i provensálského. Stačí jen je obratně sladit se zbytkem prostoru!

Puntíkované fototapety jsou vyrobeny ve dvou technologiích

Proto po nich neváhejte sáhnout! Každá z těchto tapet je jiná, i když každá je tečkovaná. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!