Obrazy na plátně – stromy

Symbolika stromů je velmi bohatá. Může symbolizovat život, spojení nebe a země, variabilitu ročních období nebo věčnou obnovu. Je ale mnohem bohatší. Obrazy se stromy z naší kolekce zobrazují tyto rostliny v různých fázích. Jedná se o podzimní výhledy, zimní krajiny a zcela osamělé stromy.

Obrazy na plátně – stromy
Stromy [výsledků: 361]
Obrazy na plátně – stromy

Stromy a lesy v dekoru domova

Najdete zde široký výběr různých obrazů, na kterých jsou jak jednotlivé stromy, tak celé lesy. Pokud vás fascinuje variabilita ročních období, určitě se vám budou líbit podzimní krajiny se stromy vyzdobenými listy v různých barevných odstínech. Možná jste fanouškem zimy a hledáte dekoraci na stěnu, která vám připomene příjemné chvíle strávené na svazích, horské stezce nebo na zamrzlém povrchu jezera? Zasněžené stromy jsou rozhodně návrhem přímo pro vás. Proto jsme takové obrazy také zahrnuli do naší kolekce.

 

Stromy jsou nejednoznačné a jsou nedílnou součástí krajinomaleb a krajin. Najdete je na dílech nejslavnějších mistrů malířství a grafiků. Pokud si chcete vybrat něco minimalistického, vsaďte na jednobarevnou kresbu nebo monochromatický obraz stromu. Černobílá grafika funguje jako dekorace mnoho bytů. Můžete ji snadno sladit s interiérem, ve kterém již bylo použito mnoho barev. Obrazy na plátně canvas se vyznačují bohatstvím detailů a dokonalou reprodukcí barev, takže je už jen na vás, abyste si vybrali grafický motiv, které vás více osloví a hodí se do vašeho interiéru.