Fototapety se slony

Myslíme, že s námi budete souhlasit, když řekneme, že slon je pravděpodobně jedno z největších a nejsilnějších zvířat na naší planetě. Slon není vždy nejvděčnějším stvořením, a přesto je známý jako královské zvíře. Silní a inteligentní sloni mají pozitivní symbolický význam po celém světě a jsou považováni za symbol štěstí, moci, moudrosti úspěchu a zkušeností.

Fototapety se slony
Sloni [výsledků: 7]
Fototapety se slony

Stojí za to mít slona, který přináší štěstí

Sloni mají velký význam v mnoha kulturách a symboly těchto majestátních tvorů jsou zobrazeny v mytologii a náboženství po tisíce let. Za sloními symboly se skrývá mnoho významů a výkladů, které mají zvláštní význam v indické a asijské víře, včetně hinduismu a buddhismu. V nejobecnějším a univerzálním smyslu slon symbolizuje sílu a moc. Tento význam platí jak pro tělo, tak i pro mysl. Slon je také vnímán jako druh duchovního průvodce, který nám pomáhá na cestě, která vyžaduje trpělivost. Symbolika slona také představuje citlivost, moudrost, stabilitu, loajalitu, inteligenci, klid, spolehlivost a odhodlání, které jsou všechny zřejmé v povaze zvířete, když jsou pozorováni ve volné přírodě.

V jakých místnostech se osvědčí fototapety se slony?

Sloni jsou jemní obři, kteří se velmi starají o své stádo, potomky a starší. Toto symbolizuje zodpovědnost, odhodlání a loajalitu. Proto jsme se při navrhování našich fototapet s motivem slonů rozhodli použít jejich symboliku a ukázat jejich velikost. V naší nabídce tapet se slony najdete kombinaci motivu slona s indickou mandalou – sloni v buddhismu a kultuře Dálného východu zaujímají vysokou pozici, takže jejich kombinování s mandalou, tedy uměním vytvářet krásné symetrické vzory je nejen nádherné, ale také symbolické. Hodí se nejen do stylu boho, stylu, ale i do každého bytu. Kromě toho zde najdete také zábavné vzory – ideální pro dětské pokoje a velmi minimalistické vzory, které se dobře osvědčí v moderních bytech.