Podložky pod židli

Podložka pod židli nebo křeslo je nejlepším řešením, jak ochránit podlahové plochy před poškrábáním, skvrnami a jiným poškozením. Naše podložky pod židle jsou vyrobeny z ekologických materiálů, jsou odolné a bezpečné pro zdraví i životní prostředí. Podložky pod židle však neplní pouze praktickou funkci, ale jsou také skvělým designovým doplňkem interiéru. Díky různým vzorům a barvám bude každý prostor vizuálně přitažlivější.

Podložky pod židli
Podložky pod židli [výsledků: 399]
Podložky pod židli

Podložka pod křeslo - proč se vyplatí ji mít a jak vybrat tu správnou?

Podložky pod kancelářskou židli mají celou řadu výhod. Chrání podlahu, poskytují pohodlí a dokonce pomáhají udržet tělo ve správné poloze. Jak vybrat správnou podložku pod židli? Při výběru co nejlepší podložky je třeba zvážit několik faktorů - materiál, kvalitu a velikost. Kvalitní podložka by měla být vyrobena z odolného materiálu a měla by pokrývat oblast, kde se nejčastěji pohybujeme (před nákupem se vyplatí zkontrolovat velikost základny otočné židle nebo křesla). V naší prodejně vyrábíme podložky z vinylu, který se vyznačuje odolností a dobrou přilnavostí k podlaze. Motivy a vzory na našich podložkách jsou tištěny na nejmodernějších certifikovaných tiskárnách, díky čemuž můžeme našim zákazníkům poskytovat výrobky, které jsou bezpečné pro zdraví a životní prostředí.

Podložky pod křeslo a otočnou židli - oblíbené vzory

Ochranné podložky pod židli/křeslo mají také dekorativní funkci. Díky moderní tiskové technologii jsme schopni na naše podložky pod židle vytisknout téměř jakýkoli motiv. Nabízíme ochranné podložky s květinami, geometrickými vzory, abstraktními motivy, tropickými vzory a barevné podložky pro děti. Podívejte se na naší širokou nabídku!