Fototapety pruhy

Pruhovaná tapeta je klasika a tento chytrý design pomáhá otevřít prostor a učinit místnost větší. Jeho všestranná konstrukce je ideální pro téměř každou místnost ve vašem domě. Od svislých a vodorovných pruhů až po klikaté a vlnité čáry – máme na výběr z mnoha vzorů. Pro jsme přesvědčení, že zde zcela určitě najdete svůj oblíbený.

Fototapety pruhy
Pruhy [výsledků: 80]
Fototapety pruhy

Univerzální fototapety s pruhy

Osvěžte svou chodbu pomocí pruhů, a to od podlahy až ke stropu. Tapety v pruhy a tlustší čáry, které jsou u nás k dispozici, jsou různých barev a odstínů šedé, bílé. Odvážná tapeta s černými a zlatými pruhy a jemnější odstíny růžové nebo modré jsou ideální pro ženské interiéry. Zavěste vodorovně světlou tapetu s pruhy, aby malá místnost vypadala větší. Můžete také zvolit tapetu ve svislých pruzích, pokud chcete, aby místnost vypadala vyšší. Pro dosažení moderní verze klasických vzorů přemístěte pruhy na vyšší úroveň a zvolte šmouhy v různých směrech a barvách. Tyto prima vzory vypadají skvěle jako funkční stěna nebo mohou být použity k dekoraci celé místnosti, aby na každého udělaly velký dojem.

Pruhy – ideální do obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice

Proto byste se neměli obávat pruhů, protože jejich velké množství řešení umožňuje je využit v každém interiéru a stylu: počínaje klasickým, přes skandinávský, až po boho a anglický styl. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!