Fototapety pruhy

Pruhovaná tapeta je klasika a tento chytrý design pomáhá otevřít prostor a učinit místnost větší. Jeho všestranná konstrukce je ideální pro téměř každou místnost ve vašem domě. Od svislých a vodorovných pruhů až po klikaté a vlnité čáry – máme na výběr z mnoha vzorů. Pro jsme přesvědčení, že zde zcela určitě najdete svůj oblíbený.

Fototapety pruhy
Barva
Styl
Moderní
Minimalistický
Klasický
Orientální
Rustikální
Abstraktní
Moderní
Skandinávský
Venkovský
Etnický
zobrazit všechny
Angličtina
Průmyslový
Koloniální
Japonský
Eklektický
Francouzština
Pruhy [výsledků: 80]
Fototapety pruhy

Univerzální fototapety s pruhy

Osvěžte svou chodbu pomocí pruhů, a to od podlahy až ke stropu. Tapety v pruhy a tlustší čáry, které jsou u nás k dispozici, jsou různých barev a odstínů šedé, bílé. Odvážná tapeta s černými a zlatými pruhy a jemnější odstíny růžové nebo modré jsou ideální pro ženské interiéry. Zavěste vodorovně světlou tapetu s pruhy, aby malá místnost vypadala větší. Můžete také zvolit tapetu ve svislých pruzích, pokud chcete, aby místnost vypadala vyšší. Pro dosažení moderní verze klasických vzorů přemístěte pruhy na vyšší úroveň a zvolte šmouhy v různých směrech a barvách. Tyto prima vzory vypadají skvěle jako funkční stěna nebo mohou být použity k dekoraci celé místnosti, aby na každého udělaly velký dojem.

Pruhy – ideální do obývacího pokoje, předsíně nebo ložnice

Proto byste se neměli obávat pruhů, protože jejich velké množství řešení umožňuje je využit v každém interiéru a stylu: počínaje klasickým, přes skandinávský, až po boho a anglický styl. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!