1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMÍSTĚNÍ
  6. /
  7. Kuchyň

Obrazy do kuchyně

Existuje mnoho způsobů, jak vyzdobit kuchyň. Hodně záleží na stylu, ve kterém byl zařízená. My sázíme na obrazy do kuchyně na skle, které nejen nádherně zdobí, ale také chrání stěnu před nečistotami. Nechte se inspirovat naší sbírkou prací, které budou perfektně fungovat v kuchyni a jídelně, která je s ní spojena.

Obrazy do kuchyně
Kuchyň [výsledků: 199]
Obrazy do kuchyně

Kuchyňské obrazy – na skle nebo plátně

V kuchyni úspěšně využijete jak skleněné obrazy, tak i ty, které jsou vytištěny na plátně. První návrh je však použitelnější ve všech těch místech, kde se stěny snadno znečišťují nebo postříkají vodou. Obrazy do kuchyně postačí pouze otřít vlhkým hadříkem nebo jen přidat prostředek na mytí skel. Hotovo! Po chvíli vypadá vaše dekorace a zároveň ochrana stěny dokonale. Je také nemožné se nezmínit o barvách. Tyto jsou velmi intenzivní a dokonale odrážejí všechny detaily, které jsou v původním obrazu nebo grafice. Úžasné vizuální vlastnosti jsou zde rozhodně přidanou hodnotou. Pokud máte rádi konzistentně zvolené prvky interiérového designu, zcela určitě vás osloví naše skleněná krájecí prkénka. Na nich také provádíme potisky s reprodukcemi slavných obrazů. Takže si můžete vybrat duo, ve kterém bude obraz do kuchyně na skle a krájecí prkénko ze stejného materiálu. Konečný výsledek bude ohromující!

Motivy v kuchyni

Zajímá vás, který motiv se nejlépe osvědčí v tomto typu prostoru? Ujišťujeme vás, že nejen obrazy s kulinářskou tematikou zde budou vypadat dobře. Samozřejmě, pokud jde o obrazy do kuchyně, byliny, ovoce či zátiší jsou přirozenou volbou. Máte možnost si pořídit reprodukce děl slavných umělců nebo vsadit na něco modernějšího.

Obrazy do kuchni nowoczesnej

Abstraktní motivy, minimalistické vzory či dokonce pop art do vašeho interiéru stejně dobře zapadnou. Obrazy do moderní kuchyně nemusí odkazovat na jídlo nebo kulinářské speciality. Měly by především hodit k vám a vašemu životnímu stylu. Vzhledem k tomu, že kuchyně je často považována za srdce domova, zařiďte ji také se srdcem. V kuchyni v klasickém nebo anglickém stylu budou skvěle vypadat krajiny a veškeré rostlinné motivy. Zátiší je pro takové místo také osvědčenou dekorací. Pokud zase zařizujete kuchyň v modernějším stylu, pop art nebo street art na obrazech na plátně nebo na skle se bude hodit mnohem více. Kontrastní kombinace barev a výrazné barvy jsou tím, díky čemu budete mít ve vaší kuchyni vždy dostatek energie jednat. A když se tam zase bude konat večírek nebo společenské setkání, nástěnné dekorace dokonale zapadnou do zde převládající atmosféry.