Obrazy na plátně s koňmi

Široká symbolika koní to je důvod, proč velmi rádi zdobíme jejich vyobrazeními naše interiéry. Obrazy s koňmi navozují na mysl sílu, energii, svobodu, smělost, stejně jako smyslnost nebo plodnost. Malá dekorace s decentními barvami může často vnést do prostoru novou energii, která se také přemístí na jeho obyvatele.

Obrazy na plátně s koňmi
Koně [výsledků: 22]
Obrazy na plátně s koňmi

Obrazy – koně v cvalu

Tato zvířata zobrazená v běhu vypadají velkolepě. Vítr rozptyluje hřívu, pohybuje trávou a vyvolává dojem, že koně téměř se unášejí nad zemí a sotva se jí dotýkají kopyty. Takový motiv jistě stimuluje představivost, ale také umožní vychutnat si spojení s přírodou. Obraz s koněm je návrhem nejen pro nadšence jezdectví. Osloví všechny, kteří mají rádi jemné dekorace v domě, ale naplněné energií a dynamikou.

Obrazy na płótnie z końmi - ciekawa propozycja aranżacji Twojej ściany

Obrazy koní však mohou být také statické. Když nejsou v cvalu, jejich postoj ukazuje, jak jsou silní a důstojní. Můžete získat dojem, že se jedná o zvířata, která se dokonale spojují s prostředím a tvoří s nim celek. Jsou ve svém živlu, a proto se tak krásně prezentují v trávě, mezi stromy nebo jinou přírodou. Obraz koně může viset v prostoru každého typu. Hodí se jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice. Je to také univerzální motiv pro výzdobu kanceláře nebo pracovny.

Prohlédněte si také: obrazy na skle s koňmi.