Obrazy na plátně – lidé

Obrazy zobrazující lidi zajímavým způsobem zachycují celé siluety, nebo zobrazují pouze portréty. V naší kolekci jsme shromáždili především jemné kresby, na kterých jsou postavy vyobrazeny velmi vkusným způsobem, a to i na aktech. Jedná se o lidi vyobrazených ve starověké éře, ale něco pro sebe najdete také, pokud se zajímáte o současné obrazy.

Obrazy na plátně – lidé
LIDÉ [výsledků: 252]
Obrazy na plátně – lidé

Ženské akty jako dekorace domů

Obrazy se ženou jsou často zhotoveny ve formě aktů. Jsou jemné a často byla k jejich přípravě použita velmi omezena barevná paleta. Díky tomu je konečný výsledek velmi uspokojivý. Zároveň snadno zapadne do různých uspořádání v interiéru. V naší kolekci najdete díla uznávaných malířů, jako jsou například Gauguin či Van Gogh. Pokud vás nezajímají akty, můžete si pořídit tradiční portrét vytvořený ve vašem oblíbeném stylu. Věnujte také pozornost barvám, texturám a dalším kompozičním prvkům. Fotografie osob zajímavě ladí v mini domácí galerii v kombinaci s krajinomalbami nebo minimalistickou abstrakcí. Je jen na vás, jak zařídíte vás obklopující prostor. Nejdůležitější je, abyste se dobře cítili tam, kde trávíte nejvíce času

Obraz na plátně canvas – žena

Když se podíváme na všechny obrazy, lidé, kteří jsou na nich zobrazeni, jsou většinou ženy. Je to proto, že tvůrci obvykle měli své múzy, které je inspirovaly k práci a tvorbě. Malovali nebo kreslili nejen akty, ale I portréty, které věrně ukazovaly jejich obličeje nebo byly fantazií na toto téma. Často za takovými díly jsou úžasné a fascinující příběhy. Dokonce i nejjednodušší ženský portrét nebo akt může skrývat příběh lásky, přátelství, rodinných tajemství a fragmentů ze života umělce a jeho múzy. Vyberte si portrét nebo akt, který se vám nejvíce líbí. Potisky se vyznačují vysokou kvalitou, která umožní vychutnat si je téměř, jako byste se dívali na originální dílo.