Pastelové fototapety

Máte rádi módní interiérový design, ale chcete vyzkoušet něco speciálního? Vyberte si jedinečné tapety v pastelových odstínech, které zahřejí celou místnost a vdechnou jí jedinečný charakter. Jsou zvláště vhodné pro teplé styly, jako je například anglický nebo venkovský styl.

Pastelové fototapety
Barva
Styl
Eklektický
Rustikální
Francouzština
Etnický
Viktoriánský
Minimalistický
Moderní
Moderní
Venkovský
Provensálský
zobrazit všechny
Japonský
Barokní
Angličtina
Koloniální
Orientální
Klasický
Abstraktní
Průmyslový
Skandinávský
Pastelové [výsledků: 344]
Pastelové fototapety

Vsaďte si na pastelové odstíny ve svém pokoji

Seznamte se s naší řadou pastelových tapet, stylových a moderních vzorů, které poskytnou čerstvou injekci barev ve vašem prostoru. Pro jedinečnou novou dynamiku, která je velmi módní, proč nevyzkoušet pastelové ombré tapety nebo tapety s pastelovými motivy do dětské ložnice? Hravý pastelový duhový vzor je skvělou volbou pro váš obývací pokoj. Přivítejte ve svém pokoji měkké pastelové odstíny zelené, žluté, růžové a nejen tyto jsou perfektní barvy pro dětské tapety, pokud chcete vytvořit hezký a relaxační styl. Bez ohledu na to, kterou místnost chcete vyzdobit pastelovými tapetami, vždy přidáte stylový a moderní charakter, navíc navržený podle vašeho vlastního vkusu.

Jak vytvořit úžasnou atmosféru ve vašem interiéru?

Pokud si myslíte, že pastelové barvy jsou minulostí, pak si vyberte jedno z našich fotorealistických aranžmá pastelových obrazů, které vytvoří úžasnou atmosféru v každém interiéru. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naši tapetu můžete použít na našich originálních a inovativních samolepicích tapetách v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše tapety se velmi snadno instalují, a v případě potřeby je lze snadno odstranit a přemístit na jiné místo!