Fototapety s mřížkou

Nejoblíbenější vzory mřížek odkazují na skotské kostky, zvané tartany klanů. Většina z nich byla od 19. století konkrétně přiřazena konkrétní rodině, ale nemusíme se držet přísných pravidel a můžeme si svobodně vybrat z širokého výběru barev a vzorů! Proto si již dnes zamilujte nevšední tapety s mřížkami!

Fototapety s mřížkou
Mřížka [výsledků: 16]
Fototapety s mřížkou

Fototapety s mřížkovým vzorem – evergreen v interiérové výzdobě

V naší kolekci najdete širokou škálu vzorů mřížek v různých barvách, které se budou hodit do jakéhokoli prostoru. Nabízíme totiž tradiční skotskou kostku, které je ideální jako dekorace obývacího pokoje nebo kanceláře. Na druhou stranu mřížky v jemných pastelových barvách, které spojujeme s kuchyňským hadříkem, se skvěle osvědčí v bytech zařízených ve venkovském či anglickém stylu. Avšak kontrastní černobílé mřížky se vzorem kohoutí stopy nebo klasické mřížky jsou velmi vhodné do moderních nebo minimalistických bytů a poskytnou dokonalý doplněk obývacího pokoje. Budou také vypadat dobře v pánské kanceláři. Naším posledním návrhem jsou barevné mřížky doplněné etnickými vzory v zářivých barvách, které budou skvěle fungovat v uměleckých studiích nebo v bytech v boho nebo indickém stylu.

Vyberte si mřížku jako interiérovou výzdobu – klasiku a modernost v jednom

Proto neváhejte, protože mřížka je univerzální vzor, který se hodí do každého interiéru a zároveň není nudná, protože široké možnosti rozvržení pruhů a barev umožňují vytvořit úžasné tapety, které uchvátí opravdu každého. Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes nevšední tapetu, která uchvátí všechny tvé známé!