Fototapety palmy

Přidejte do svého domova nádech tropů s obrovským výběrem vzorů tropických tapet a džungle. Jsou zde sestavy ve světlých barvách, jako jsou růžová, zelená a modrá. Najděte si perfektní styl pro rozjasnění každé místnosti v domě.

Fototapety palmy
Palmy [výsledků: 112]
Fototapety palmy

Fototapety s listem palmy – tropy na dosah ruky

Palmová větev je symbolem vítězství, triumfu, míru a věčného života pocházejícího ze starověkého světa Středního východu a Středozemního moře. Palma byla posvátná v mezopotámských náboženstvích a ve starověkém Egyptě představovala nesmrtelnost. Vezměte si proto domů její krásu a dopřejte si luxus tropického ráje s našimi tapetami z palmami. Naše krásné tapety s motivem palmových listů dodají hloubku každé místnosti a prodlouží stěny, čímž vytvoří dojem otevřeného prostoru a klidu. Udělejte si pohodlí, relaxujte a budete se cítit, jako byste se opalovali na některých z nejúžasnějších a nejklidnějších pláží na světě, nad nimiž se vlní listy palem.

Palmové motivy – snadno aplikovatelné dekorativní prvky

Tapety s palmovými listy se dobře hodí jak do ložnice, tak pro jakýkoli jiný prostor, ve kterém chcete vytvořit relaxační atmosféru. Naše palmové tapety dodají vašemu domovu vitalitu a vdechnou vašemu interiéru jedinečný nádech. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Naše botanické fototapety můžete použít na originálním a inovativním samolepicím plátně, které jsme pojmenovali technologií MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše fototapety a tapety se velmi snadno instalují a v případě potřeby je lze snadno odstranit.