Fototapety králíci

Můžete přehlédnout symbolické významy králíků, protože se zdá, že je to tak malé a plaché stvoření. To není moc dobrý nápad. Králíci nabízejí velké lekce o tom, jak si být více vědomi našeho prostředí a vlastní ochrany, zejména pokud cítíme hrozbu. Králíci jsou také symbolem plodnosti, rodiny a nového života.

Fototapety králíci
Králíci [výsledků: 14]
Fototapety králíci

Fototapety s králíky

Symbolické významy králíků jsou především o hojnosti, pohodlí a citlivosti. Tradičně jsou králíci spojování s plodností, náklonností, touhou a plozením. Význam králíků je také úzce spojen s ročními obdobími, a přesně s jarem. Slyšeli jste někdy pojem „bláznivější než zajíc březňak“? Má to souvislost se zuřivými králíky v tomto ročním období. Králíci cítí volání jara stejně silně jako všechno ostatní – možná i více. Dalším významem králíka je rychlost. Rychle přistupuje k dělání věcí, které miluje, a rychle rozpozná příležitosti, které ho přiblíží ke splnění jeho cílů. Ale to neznamená, že se cítí pohodlně, když cítí na sobě záři reflektorů. Pokud se to stane, stejně rychle utíká. Králík také znázorňuje plachost a skromnost a že na tomto světě jsou stále věci, které kvůli tomu váháte udělat.

Ozdobte dětský pokoj fototapetou s králíky

A právě z tohoto důvodu jsme se snažili vytvořit velmi rozmanité vyobrazení králíků na našich tapetách – aby každá jejich tvář zde našla své zobrazení.

Tapeta s motivem králíků

Naše tapety s motivem králíků zobrazují jak malé a načechrané a roztomilé zajíčky, tak i se budou skvěle cítit v dětském pokoji, kde budou ztělesněním nevinnosti. Jsou zde také ostražití králíci obklopení motivy lesu a louky, které se budou cítit dobře na klidném místě, daleko od shonu – v pracovně, knihovně či v ložnici. V nabídce jsou také domácí králíci, kteří se rádi pohodlně usadí v domově plném tepla, provensálského, venkovského nebo anglického stylu.