samolepky IKEA Duktig

 

Pokud použijete u sebe doma samolepky na nábytek IKEA Duktig, získaný inovativní efekt bude příslovečnou trefu do černého. Zároveň jsou tyto formy velmi lehké, a proto by neměly příliš vnucovat. Takže je to velmi jemné zpestření, které bude fungovat v podstatě v každém domě. Je to také skvělý nápad, když vás již omrzel typický minimalismus, ale ještě se nechcete rozloučit s tímto nábytkem.

 

 

samolepky IKEA Duktig
Duktig [výsledků: 11]
samolepky IKEA Duktig
Jedním z nejoblíbenějších nábytkových řetězců je IKEA. Tento skandinávský výrobce má u nás řadu nadšenců, takže není divu, že trh s nábytkem je nasycen jejich výrobky. To není překvapující, protože nábytek je cenově dostupný. Najdete zde taky řadu produktů a variant. Ačkoli švédský výrobce vyrábí řadu různého nábytku a dekorativních výrobků, jsou přesto v omezené stylistické paletě. Zlomyslní dokonce říkají, že tento nábytek je vyráběn sériově, je banální a nudný z vizuálního hlediska. To je poněkud pravda, protože zde převládá typický minimalistický skandinávský styl. Nicméně nejsme nutně neustále odsouzeni k bílým skříním či komodám tohoto výrobce. Zde mohou pomoci samolepky na nábytek IKEA Duktig. Bohatá kolekce těchto samolepek, kterou připravila naše firma, umožní přeměnu jednotlivého nábytku tak, aby získal skutečně jedinečný design.
Jak již bylo zmíněno, nábytek Ikea se vyznačuje úsporností a ekonomickým designem, což není špatná věc, ale z dlouhodobého hlediska se každý může nudit. Koneckonců, skandinávský styl je minimalistický a bílá je zde dominantní barvou. Z dlouhodobého hlediska tak může evokovat asociace s nemocničním interiérem. Nálepky na nábytek Ikea Duktig jsou levným a poměrně jednoduchým řešením, jak tento stav změnit. Tento typ dýhy není věnován pouze konkrétní kolekci nábytku Ikea, ale také se vyznačuje jemností a lehkostí dostupných motivů. Můžeme si vybrat ze široké škály květinových a geometrických motivů nebo vzorů se zvířaty. Jejich velmi jednoduchým použitím můžeme rozbít bílé monotónní povrchy a diverzifikovat tak daný interiér.

 

Zobacz także: samolepky na nábytek ptáci, samolepky na nábytek ornamenty, samolepky na nábytek vintage.