Obrazy na plátně – květiny

Květiny v interiéru? Jsme rozhodně pro! Pokud se zajímáte o obrazy do obývacího pokoje, květiny jsou trefou do černého. Máme různé vzory, které zahrnují decentní obrazy malované jemnými tahy štětcem, a kontrastní, výrazné kombinace barev, které uchvátí oko a dominují interiéru.

Obrazy na plátně – květiny
Květiny [výsledků: 493]
Obrazy na plátně – květiny

Obrazy – květiny a rostlinné kompozice

Všimněte si, v kolika různých konfiguracích můžeme vidět květiny. Malíři často tvořili zátiší, kde hlavním bodem kompozice byly květiny ve váze nebo volně poházené na stole. Jejich význam byl často symbolický a spojený s jinými prvky na obraze nebo s lidskou postavou. Pokud si pořizujete obraz na plátně – květiny budou krásně ladit s okolím v jednotných barvách. Tímto způsobem se stanou dominantním prvkem interiérového designu. Obrazy s květinami pro tisk jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. Zcela určitě vás uchvátí reprodukce detailů a intenzita barev, a to přesně jako na původním vzoru.

Přiveďte dech svěžesti - položte krásný obrázek s květinami

Obrazy canvas s květinami vytvářejí ve srovnání s klasickými zarámovanými obrazy o něco minimalističtější a modernější dojem. Sami rozhodnete, která možnost je bližší převládající estetice ve vašem domě. V případě potřeby vám rádi pomůžeme s výběrem obrazu a jeho rozměry. Zajímavou možností je zkombinovat několik grafik nebo reprodukcí do kompozice, aby společně ladily a svým způsobem vytvářely domácí minigalerii. Abychom se vyhnuli nadměrným dojmům, musíme pečlivě zvolit každý obraz a vsadit na konzistentní barevné provedení a tematiku.

 

Prohlédněte si také: obrazy skle s květinami.