Samolepky na schody

Schody mají v každém domě, kde jsou, velmi důležitou funkci. Někdy se však stávají nudnými a nevíme, jak je oživit. Jejich nahrazení novými není jen finančně náročné, ale také je to otázku vícedenní rekonstrukce a nepořádku. Místo toho můžete změnit jejich vzhled během několika okamžiků pomocí samolepek, které zcela změní jejich vzhled a učiní schody ozdobou domova!

Samolepky na schody
Samolepky na schody [výsledků: 24]
Samolepky na schody

Samolepky na podstupně – jednotné vzory

V naší nabídce najdete úžasné samolepky na podstupně v jednotných abstraktních vzorech, které promění vaše schody v úžasný dekorativní prvek a přitáhnou zrak každého. Můžete si také vybrat geometrické vzory, které vytvoří nádhernou mozaiku. Nebo si také zvolit opakující se vzor, který dokonale doplní interiér. Každé z těchto řešení je jak ve světlých, rozjasňujících odstínech, které budou se budou skvěle hodit pro tmavší schodiště, a také v tmavých tónech, které dokonale doplní světlé interiéry a dodají jim kontrast. A to vše bez zbytečného vybavení a během několika minut!

 

Samolepky na schody – 3D vzory

Kromě samolepek v jednotných vzorech nabízíme také nádherné samolepky, které spolu vytvářejí jedinečný vzor poskytující 3D efekt. Je to efektivní řešení, které vypadá stejně dobře na rovných, jak i točitých schodech, a proto vypadají úžasně. Tyto samolepky máme v květinových a rostlinných vzorech, které budou dobře fungovat v jemných interiérech a dokonale doplní domy v klasickém stylu. Kdežto akvarelové vzory budou fungovat skvěle v moderních interiérech a vdechnou jim nevšední vzhled. Samolepky se spojitými vzory nabízíme jak ve světlých, rozjasňujících barvách, tak i v tmavých barvách navozujících atmosféru. Proměňte svůj domov za pár okamžiků, aniž byste museli měnit celé schody.