Nechte se inspirovat s Coloray

Zveme vás na naše inspirativní místo, díky kterému kolem sebe vytvoříte nádherný prostor. Zde najdete skvělé nápady pro interiérový design a produkty, které vám pomohou vnést do vašeho domova úžasnou atmosféru. Díky nám se dozvíte nejnovější trendy, tipy na interiérový design a jak provést úžasnou proměnu vašeho domova.

PRODUKTY [výsledků: 14]

Claude Monet – nejslavnější obrazy a život zakladatele impresionismu

Impresionismus se stal jednou z nejdůležitějších událostí v západním umění od doby renesance. Jedním z předních impresionistů byl Claude Monet. Právě jeho obraz „Imprese, východ slunce“ se stal inspirací pro vytvoření názvu tohoto uměleckého směru.

čtěte více

Samolepky na obklady – levné nápady na zakrytí starých keramických obkladů

Rádi bychom vám ukázali jednoduché a stylové způsoby, jak vylepšit svůj domov s omezeným rozpočtem. Nechte se inspirovat a osvěžte svou kuchyň nebo obnovte a přidejte barvu koupelně pomocí samolepek na obklady.

čtěte více

Tapeta pro chlapecký pokoj – nápady pro úžasný dětský pokoj!

Ložnice pro chlapce je ideálním prostorem pro kreativní nápady na výzdobu, které podnítí představivost dítěte. Použití tapety v chlapeckém pokoji poskytne místnosti nový charakter a originální vizuální uspořádání, což se jen při použití barvy nemusí podařit. 

čtěte více

Tapety do dívčího pokoje – inspirace a nápady na módní výzdobu dětského pokoje

Jednou z nejlepších metod, jak zkrášlit dětský pokoj, je použití tapety s originálním motivem. Dnes existuje na trhu mnoho různých typů tapet do dětského pokoje. Najdeme zde zjednodušené vzory, ale i živější a barevnější. Představíme několik nápadů na zpestření dětského prostoru, které se, jak doufáme, stanou inspirací k proveden&

čtěte více