Nechte se inspirovat s Coloray

Zveme vás na naše inspirativní místo, díky kterému kolem sebe vytvoříte nádherný prostor. Zde najdete skvělé nápady pro interiérový design a produkty, které vám pomohou vnést do vašeho domova úžasnou atmosféru. Díky nám se dozvíte nejnovější trendy, tipy na interiérový design a jak provést úžasnou proměnu vašeho domova.

PRODUKTY [výsledků: 20]

Fototapety příroda – pociťte sílu přírody ve svém domově

Fototapeta s motivem přírody je skvělý způsob, jak přinést krásu přírody do vašeho domova. Může se stát ústředním bodem prostoru nebo zdůrazněním, které dokonale doplní výzdobu celého interiéru. Použití fototapet s přírodou v uspořádání interiéru pomůže vnést do prostoru pocit rovnováhy a řádu.

čtěte více

Domácí kancelář – inspirace pro módní interiér

Při navrhování dokonalé domácí kanceláře je třeba zvážit několik faktorů. Například výběr vhodného osvětlení nebo pohodlného a ergonomického nábytku. Být organizován při práci na dálku je klíčem k produktivitě, proto vám poradíme, jak si připravit místo pro práci z domova.

čtěte více

Samolepicí nábytkové polepy – 5 nápadů pro jejich použití

Je možné rychle a snadno modernizovat starý nábytek? Samozřejmě! Pomohou s tím samolepicí nábytkové polepy, které lze umístit na vše, od stolů a židlí, až po police a skříně. Je to skvělý způsob, jak si přizpůsobit interiér podle vlastního vkusu. Podívejte se na některé z našich nápadů, kam je můžete umístit.

čtěte více

Paul Cézanne – umělecká díla

Francouzský malíř Paul Cézanne chtěl zobrazovat svět a ovlivňovat lidské dojmy novým způsobem, a proto se rozešel s mnoha uměleckými tradicemi. Změny, ke kterým došlo v jeho umělecké kariéře a malířské technice, měly obrovský dopad na současné umění. Seznamte se s Paulem Cézannem, jeho životem a obrazy.

čtěte více