Fototapety tulipány

Je to jedna z nejsnadněji rozpoznatelných a nejoblíbenějších květin na světě. Nejsou příliš elegantní, příliš romantické, příliš velké, příliš malé nebo příliš světlé. Tulipán je vždycky tak akorát. Tulipány jsou jako oblíbené džíny nebo čerstvě upečené sušenky od maminky, protože význam tulipánů vyjadřuje skutečnou útulnost a pohodlí ve všech správných ohledech.

Fototapety tulipány
Tulipány [výsledků: 52]
Fototapety tulipány

Tapeta s motivem tulipánů

Význam tulipánů je obecně dokonalá láska. Stejně jako mnoho květin mají různé barvy tulipánů také často svůj vlastní význam. Červené tulipány si nejvíce spojujeme s pravou láskou a fialová symbolizuje královský majestát. Význam žlutých tulipánů se poněkud vyvinul, od kdysi představujících beznadějnou lásku až po nyní obecný výraz radostných myšlenek a slunce. Bílé tulipány se používají k vytvoření důstojnosti nebo k odeslání odpuštění. Různobarevné tulipány, kdysi nejoblíbenější odrůdy kvůli výrazným barevným vzorům, představují krásné oči. Množství jejich tvarů a barev umožnilo vytvořit jedinečnou řadu tapet s motivem tulipánů, které jsou v naší nabídce.

Ozdobte svůj interiér fototapetou s tulipány

Tapeta s tulipány opravdu se hodí do každého interiéru. Jako jedné z prvních jarních květin se skvěle hodí pro rozjasnění tmavých místností – světlé tapety s vyobrazením jemných pastelových tulipánů vizuálně ji zvětší a přidají světlo. Budou také dobře fungovat jako výzdoba dětských pokojů, jsou jemné a nezahlcují okolí. Zatímco folklorní motivy tulipánů zapadnou do rustikálních bytu a bytů v anglickém stylu. Velké a lehce abstraktní návrhy tulipánů na druhé straně se hodí do stylu boho a prostorů obývaných ženami. Kdežto velmi jemné dvoubarevné tapety fungují dobře v minimalistických a moderních bytech.