Skleněné obrazy – reprodukce

Je možné kombinovat klasické malířství a moderní nástěnné dekorace? Na to rozhodně odpovídáme ano! Reprodukce obrazů slavných malířů vytištěné na skle vám umožní mít ve vlastním interiéru díla největších mistrů, aniž byste museli sáhnout po tradičním plátně.

Skleněné obrazy – reprodukce
REPRODUKCE [výsledků: 167]
Skleněné obrazy – reprodukce

Díla slavných malířů ve vašem domě

Samozřejmě, že nejznámější obrazy můžete pověsit u sebe doma výhradně ve formě reprodukcí. Ukazujeme, že skvěle vypadají nejen na plátně canvas, ale také jako skleněné obrazy. Taková minimalistická forma, která je velmi neutrální, vypadá velmi dobře v kombinaci s klasickým malířstvím, ale i s grafikou současných umělců. V našich galeriích najdete totiž návrhy na reprodukcí obrazů Claude Moneta, Van Gogha, Mariana Rossiho, Hokusaie Katsushika, Vasilije Kandinského, Paula Cézanna, Jeana Bernarda, Marimota Toko a Banksyho.

Skleněné reprodukce

Je to široké spektrum umělců, kteří vytvořili klasickou, impresionistickou, tradiční japonskou grafiku, a dokonce i street art. Jsme proto přesvědčeni, že mezi tolika uměleckými díly najdete takové, které bude dokonale vyhovovat vašemu vkusu. Najdete pro ně místo v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni a v jídelně. Mnoho obrazů bude dobře fungovat i v dětském pokoji. Zejména pokud chcete vsadit na nadčasové dekorace, nikoliv na ty typicky dětské. Sklo je díky svým vlastnostem a snadnosti čištění také ideální jako dekorace v koupelně nebo koupací místnosti.

Prohlédněte si také: reprodukce obrazů na plátně canvas.