Fototapety s citrony

Jedinečné a zábavné tapety s motivem citronů pomohou oživit interiér a jemná, jednotná pozadí opravdu umožňují citronům nadskočit a vytvořit WOW efekt! Žlutá je rozhodně dobrou volbou pro interiér, pokud chcete vytvořit teplé a přátelské prostředí, a citrony určitě povzbudí radostnou atmosféru, ať už jsou kdekoli.

Fototapety s citrony
Citrony [výsledků: 16]
Fototapety s citrony

Oživte interiér fototapetou s citrony


Slunečně žlutý citron je silně osvěžující přísada a každý jej okamžitě rozpozná. Používá se mnoha způsoby po celém světě, včetně zvýšení hladiny vitaminu C ve stravě, jako přísada do mnoha vůní a jako přísada do povznášejících směsí éterických olejů. Citron se stal symbolem mnoha - někdy protichůdných - myšlenek, v závislosti na kulturním referenčním bodě. Někdy je považován za symbol dlouhověkosti, očištění, lásky a přátelství a jindy symbolizuje hořkost a zklamání. Katolická tradice spojila ovoce s věrností. Protože byl do některých zemí nákladně dovážen, stal se také symbolem bohatství.

Tapety s citrony jsou ideální pro vaši kuchyň

Bez ohledu na to, z jaké strany se na to chceme dívat, je to jen žluté a radostné. Proto rozjasní každou místnost a každý den přinese trochu štěstí! Naše tapety dodají barvu a budou dokonale ladit s jakýmkoli dekorem. Naše tapety můžete použít na naše originální a inovativní samolepicí tapety v systému MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, jak změnit vzhled svých stěn a výzdoby pokojů, jste na správném místě! Naše tapety se instalují velmi snadno a lze je v případě potřeby snadno odstranit a přesunout jinam!