Obrazy na plátně – reprodukce

Objevte naši kolekci reprodukcí obrazů slavných malířů. Pokud máte rádi klasické malířství a zároveň raději sázíte na moderní nástěnné dekorace, je to vynikající volba. Kromě toho si stejně nemůžeme dovolit vlastnit slavná umělecká díla v originále, protože jejich místo je v největších muzeích. Pořízením obrazů z naše kolekce budete si je moci užívat každý den.

Obrazy na plátně – reprodukce
REPRODUKCE [výsledků: 167]
Obrazy na plátně – reprodukce

Reprodukce uměleckých děl na plátně canvas

Využili jsme díla umělců, kteří jsou slavní na celém světě. Jsou zde umělci z Evropy a také třeba z Japonska. Zde najdete nejznámější reprodukce obrazů a ty, které nejsou tak slavné, ale jsou uznávány veřejností. V naší galerii jsou: Claude Monet, BanksyVan Gogh, Henri Matisse, Hokusai Katsushika, Vasilij Kandinskij, Paul Cézanne, Jean Bernard a Marimoto Toko. Všimněte si, že jsme vybrali nejen klasické umělce. Nejlepším příkladem jsou díla Banksyho, který je současným umělcem – celou dobu pracuje v městském prostoru a projevuje své názory na zdech a zdivu. Proto jeho díla nelze vlastnit v originálu. Tištěné obrazy jsou proto ideální volbou, když chcete mít díla tohoto umělce ve vašem domě.

Obrazy slavných malířů v moderní verzi

Plátno canvas je podobné klasickému, které používají malíři. Proto je tento materiál ideální pro tento typ aplikací – umístění reprodukcí slavných děl. Je však minimalističtější, protože obraz nemá klasický rám. Plátno je zde nataženo na rám, takže se prezentuje trochu jiným způsobem než originální dílo. Díky tomu jsou reprodukce uměleckých děl nejen vynikající kopií originálu, ale také se s ním samy zapojují do diskuse a znovu je interpretují. Je to dokonalé spojení tradice a modernosti, které se osvědčí právě v minimalistických interiérech nebo v eklektických interiérech.

Rovněž vám doporučujeme seznámit se s reprodukcemi skleněných obrazů.