Nejprodávanější

Naše samolepicí tapety vzbuzují značný zájem. Proto jsme se rozhodli vám usnadnit vyhledávání a shromáždit všechny nejlépe prodávané výrobky na jednom místě. Jaká jsou nejoblíbenější motivy?

Nejprodávanější
Nejprodávanější [výsledků: 97]
Nejprodávanější

Květinové kompozice - krásné, spořádané, jemné

Nejvíc tě okouzlily květiny. Není divu, že jsou nejkrásnějšími dary Matky přírody. Nejvíce chytlavé vzory jsou pastelové, růžové kompozice, které si chcete vybrat do dětských pokojů. Právě květiny dodávají interiéru přirozené kouzlo. Obrovské květinové nástěnné malby zdobí vaše ložnice a obývací pokoje. Růže jsou krásnou dekorací do dívčího pokoje.

Hvězdné konstelace - dobrá volba pro budoucího vědce

Děti jsou zvědavé na svět, takže stojí za to je stále zajímat. S našimi samolepicími tapetami bude vaše dítě objevovat kosmické planety a hvězdy, naučí se rozpoznávat lesní zvířata nebo se možná bude chtít zúčastnit skutečného horského dobrodružství. Souhvězdí jsou jedním z často volených motivů pro chlapecký pokoj. Vesmírná témata jsou skvělý nápad, jak své dítě zaujmout přírodou a vědou.

Najděte svůj dokonalý vzor

Velmi oblíbené jsou také botanické motivy, jako je šířící se monstera nebo banánové listy.
Vintage a retro vzory jsou velmi populární.Často se také ptáte na skandinávské minimalistické tapety do kuchyně nebo koupelny. Neomezený výběr vzorů a barev znamená, že si v naší nabídce najde každý něco pro sebe.