Obrazy na plátně – Van Gogh

Van Gogh byl malíř, na kterém se velmi silně podepsal impresionismus. Je to umělec s tragickou historií, který teprve po své smrti získal náležitou slávu. Jeho slavné obrazy, jako jsou například „Slunečnice“, se vyznačují živými barvami. Umělec ale ne vždy používal jasnou a živou barevnou paletu. Zejména na začátku své tvorby sahal hlavně po tmavých odstínech a zemitých barvách.

Obrazy na plátně – Van Gogh
Van Gogh [výsledků: 36]
Obrazy na plátně – Van Gogh

Reprodukce Van Goghových děl ve vašem domě

Pro mnoho lidí je velmi důležité mít kontakt s vysokou kulturu. Kromě návštěv galerií nebo prohlížení alb stojí za to obklopit se také uměním. My se zaměřujeme na tištěné obrazy. Van Gogh je umělec, který najde obzvláště mnoho obdivovatelů. Věnoval se širokému spektru témat, a proto v naší galerii najdete ulice zahalené tmou, zátiší, krajiny a slavné autoportréty. Van Gogh bojoval s duševními problémy po většinu svého života, a to se odráží v mnoha jeho dílech. Nenechávají diváka lhostejným, a proto je to skvělá volba pro ty, kteří rádi zdobí stěny svého domova obrazy s hlubším významem. Van Goghovy obrazy zaujmou diváka a přimějí nás podívat se na jejich texturu, světlo a barvy. Stojí za to věnovat chvíli a kromě nejznámějších obrazů prohlédnout si i ty méně oblíbené.

Tištěné obrazy – Van Gogh

Nabízíme reprodukce obrazů Van Gogha vytištěné na plátně canvas. Navrhovaná forma obrazů se liší od klasických děl, protože postrádá tradiční rám. Díky tomu dílo vypadá modernější a zároveň poskytuje dojem kontaktu se skutečným uměním. Pokud máte zájem o Van Gogha, určitě se vám budou líbit jeho obrazy v našich provedeních. Sytost barev a vyobrazení detailů je zde vynikající.

Prohlédněte si také: reprodukce obrazů Van Gogha na skle.