Fototapety listy banánovníku

Tapeta z banánových listů je klasický, ale i moderní trend tapet. Linoucí se květiny a tmavé barvy jsou nadčasové a jsou skvělým způsobem, jak zavést kus přírody do vašeho prostoru. Pokud nemáte čas postarat se o rostliny a uvíznete uprostřed betonové džungle, nástěnné obrazy s listy banánovníku vás mohou vzít přímo do tropů!

Fototapety listy banánovníku
Banánovník [výsledků: 18]
Fototapety listy banánovníku

Módní vzory s banánovými listy

Trend tapet s tématem exotických pohledů, palem nebo banánových listů je koncept, který je nejen živý, ale také módní a pro lidi bez přístupu do zahrady je to skvělý způsob, jak uniknout z betonu.
Skutečný znalec džungle a tropů není jen o objevování krásných listů tropů, ale také o navození radostné atmosféry. Kymácející se palmy evokují vzpomínky z pláže, okouzlující rostliny vnášejí náznak exotiky a banánové listy nás zavedou do temných hlubin tropických lesů, kde tak intenzivně rostou. Pokud existuje jeden botanický trend, který je třeba následovat, je to trend banánových listů, který je jedním z nejkrásnějších a symbolických listů v interiérovém designu. V průběhu let se v hinduistických a buddhistických kulturách tyto listy používaly jako dekorativní materiály na festivalech a akcích a dodnes se používají v mnoha zemích k balení a servírování jídla.

Tapety na banány - perfektní dekorace do vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice

Nyní pokorný banánový list prostupuje našimi salonky. V kombinaci s palmami, kapradinami a tropickými květinami existuje mnoho způsobů, jak si doma vytvořit tropický ráj. Naše tapety dodají nádech barvy a budou dokonale ladit s jakýmkoli dekorem. Naše botanické nástěnné malby můžete použít na originálním a inovativním samolepícím plátně, které říkáme technologie MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, jak změnit vzhled svých stěn a výzdoby pokojů, jste na správném místě! Naše nástěnné malby a tapety se instalují velmi snadno a v případě potřeby je lze snadno odstranit.