Obrazy na plátně – příroda

Příroda je nekonečným zdrojem inspirací. Vždy přitahovala umělce a uváděla je do stavu tvoření. Do naší kolekce jsme zahrnuli různé pohledy na tuto tematiku. Jsou zde proto velmi realistické obrazy s přírodou a také ty zcela abstraktní, pouze ní volně inspirované.

Obrazy na plátně – příroda
PŘÍRODA [výsledků: 1030]
Obrazy na plátně – příroda

Moderní obrazy s přírodou ve vašem domě

Velmi dobře víme, jak spojit tradici s moderností. Proto využíváme klasické malířství a kresby a jejich reprodukce tiskneme na plátno canvas. Díky tomu jsou vám na dosah díla takových umělců, jako jsou například Van Gogh, Monet či Jean Bernard. Nejen oni, ale i mnoho dalších umělců mají ve své tvorbě díla silně inspirovaná přírodou. Van Goghova slavná hvězdná obloha působí na představivost a stimuluje smysly. Minimalistická grafika japonského umělce zase ukazuje, jak nesmírně jednoduché je zprostředkovat krásu skrytou v tom, co nás obklopuje. Naše potisky dokonale odrážejí barvy a detaily, které jsou přítomny v originálních obrazech a kresbách. Díky tomu mohou obrazy na plátně úspěšně nahradit ty originální. Zvláště proto, že nikdo není schopen zavěsit ve svém obývacím pokoji originální „Slunečnice“ Van Gogha. Je to prostě nemožné. Poskytujeme však možnost každodenního kontaktu s vysokým uměním v pohodlí vlastního domova a vychutnávat si vysoce kvalitní zpracování.

Příroda – obrazy pro jakýkoli prostor

Příroda je velmi univerzální téma, které se využívá v interiérovém designu. Proto se hodně zaměřujeme na obrazy inspirované přírodou. Příroda funguje dobře v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici, koupelně a v dětském pokoji. Probouzí tolik asociací a působí na představivost, že po krátké době neomrzí. Protože nás pokaždé nutí ji znovu objevit. V závislosti na tom, jakého efektu chcete dosáhnout, si pořiďte jedno z několika témat, která jsou přítomna na našich obrazech. Může to být tropická vegetace a zvířata, která ji obývají. Jsou to také nám dobře známé květiny a stromy, které nemusíte hledat ve vzdálených zemích. Obloha byla pro umělce vždy nekonečnou inspirací. Někdy klidná a slunečná, jindy zase pokrytá bouřkovými mraky, znepokojující a tmavá. Nechte svou fantazii pracovat a pořiďte si dílo, které nejlépe odráží vaše estetické touhy související s přírodou.