Obrazy na plátně – Claude Monet

Claude Monet byl francouzský malíř. Je jedním z nejznámějších představitelů impresionismu. Žil na přelomu 19. a 20. století. Přestože bojoval se zdravotními problémy, podařilo se mu dosáhnout úspěchu v životě a získat uznání kritiků a publika. Do naší galerie jsme zařadili nejznámější Monetovy obrazy a ty, které se tak populární nestaly.

Obrazy na plátně – Claude Monet
Claude Monet [výsledků: 83]
Obrazy na plátně – Claude Monet

Impresionistické obrazy – světlo a klid

Při pohledu na díla mistra impresionismu se snadno všimneme, že zde najdeme poměrně širokou tematiku. Určitě zde si najdou něco pro sebe příznivci přírodních krajin a také ti, kteří dávají přednost zátiší, u které světlo hraje velmi důležitou roli. Skromné kompozice z předmětů postavených na stole získávají výraz díky paprskům světla, které jsou zobrazeny vynikajícím způsobem díky malým skvrnám barvy rozptýlené na plátně mistra. Impresionistické obrazy působí tak úžasným dojmem právě díky schopnosti současně ovládat světlo a barvy. Díky tomu dokonce ani velmi statické záběry nejsou únavné a dívat se na ně pokaždé poskytuje nový zážitek.

Monet – reprodukce obrazů na plátně

V naší kolekci máme široký výběr vzorů, mezi nimiž je velmi široká tematika. Důležité jsou také způsoby realizace, které nabízíme našim zákazníkům. Reprodukce děl Moneta lze vytisknout na plátno canvas. Díky tomu získají správný charakter. Minimalistický efekt v kombinaci s díly mistra impresionismu vytváří opravdu úžasný efekt. Jedná se o návrh jak pro klasické interiéry, tak pro typické moderní interiéry. Takže můžete oblíbeným obrazem Moneta vyzdobit jakoukoli místnost, jako je ložnice, obývací pokoj, pracovna či předsíň.

Prohlédněte si také: obrazy na skle – Claude Monet.