Exkluzivní tapety pro interiéry

Samolepicí tapety jsou módní a moderní interiérovou dekorací. Mezi hlavní přednosti odnímatelných tapet patří rychlá a bezproblémová aplikace a neomezený výběr vzorů a barev. Materiál, ze kterého jsou naše samolepicí tapety vyrobeny, je odolný vůči vlhkosti, nečistotám a oděrům. Při správném použití vám tapeta bude sloužit několik let.

Exkluzivní tapety pro interiéry
Barva
Styl
Moderní
Průmyslový
Barokní
Etnický
Francouzština
Viktoriánský
Koloniální
Abstraktní
Rustikální
Orientální
zobrazit všechny
Eklektický
Provensálský
Venkovský
Angličtina
Moderní
Minimalistický
Skandinávský
Japonský
Klasický
Umístění [výsledků: 2476]
Exkluzivní tapety pro interiéry

Které tapety jsou vhodné do obývacího pokoje a které do ložnice?

V obývacím pokoji budou fungovat tapety s botanickým motivem, jako jsou monstera nebo banánové listy. Dobré jsou také jednoduché geometrické vzory, jako jsou trojúhelníky, čtverce, kruhy a pruhy.
Velké akvarelové poupata nebo tapety s motivem louky vypadají v ložnici krásně. Do koupelny rozhodně doporučujeme jemné vzory v kontrastních barvách a rostlinných kompozicích. V kuchyni budou perfektně fungovat intenzivní barvy a pastelové barvy, které naruší drsné vnitřní klima. Domácí kancelář je místo, kde by neměla chybět zeleň. Postarejte se o svůj zrak a odpočinek, vyberte si tapety s motivem šířících se listů.

Jaké tapety jsou nejlepší pro dětský pokoj?

Dětský pokoj je místem, kde můžete dát volnou ruku své kreativní fantazii! V dětském pokoji budou dokonalým nápadem skandinávské lesní motivy, akvarelové květiny, barevné louky a auta, stejně jako kosmické galaxie. Pro chlapecký pokoj stojí za výběr tlumených barev, pro dívčí pokoj - intenzivní barvy a pastelové květiny. Pokud chcete zůstat neutrální, zvolte jemné pastelové barvy a samolepicí tapety ve světlých tónech.