Fototapety v japonském stylu

Japonsko – země třešňových květů je úžasné místo, kde jsou legendy a minulost neoddělitelně spjaty s realitou a současností a umění zaujímá vysokou pozici v životě každého člověka. Proto jsme vytvořili úžasné tapety inspirované japonskou kulturou a uměním. Právě s nimi se interiér vašeho bytu promění v jedinečné místo.

Fototapety v japonském stylu
Japonské [výsledků: 21]
Fototapety v japonském stylu

Japonský tapety – obrovské množství vzorů a barev

V naší nabídce jsou tapety inspirované japonskými obrazy, které uchvátí neuvěřitelným množstvím detailů, jemnou linkou a tlumenými barvami. Zobrazují nádherné krajinomalby plné charakteristických tvarů budov. Jsou velice vhodné pro veřejná místa, jako jsou kanceláře či kavárny, kde vytvářejí úžasnou atmosféru. Kdežto do soukromých bytů se hodí tapety inspirované flórou a faunou Japonska. Charakteristické keře a listy bambusu, stromu a třešňových květů, jeřábů a kapr koi jsou prvky, které nás nejprve napadnou, když vzpomínáme na Japonsku. Proto při vytváření našich tapet jsme jimi inspirovali a vytvořili jedinečné tapety, které nejen tematikou, ale také stylem dokonale zapadají do atmosféry japonského umění. S tapetami inspirovanými Japonskem vytvoříte ve svém interiéru jedinečnou atmosféru, která se hodí do každého stylu.

Tapety inspirované Japonskem – vezměte si je s sebou

Naše tapety nabízíme ve dvou technologiích – klasické lepené tapety a v technologii MagicStick, která umožňuje tapetu odlepit a přemístit ji na jiné místo. Díky tomu můžete svou tapetu vzít na jakékoli jiné místo, dokonce i když se přestěhujete do jiného bytu. Proto neváhejte a objednejte si již dnes kousek Japonska pro svůj domov.