Fototapeta ananasy

Jedinečné a zábavné tapety s motivem ananasů pomohou oživit interiér a jemná, jednotná pozadí opravdu umožňují jim nadskočit a vytvořit efekt WOW! Kombinace světlé barvy ananasu a zeleně listí je rozhodně dobrou volbou pro interiér, pokud chcete radost a se slunná místnost, a ananasy určitě povzbudí radostnou atmosféru, ať už jsou kdekoli.

Fototapeta ananasy
Ananasy [výsledků: 32]
Fototapeta ananasy

Bude téma ananasu fungovat jako ozdoba?

Je to perfektní ovoce k jídlu v horkém letním dni a je přirozeně královnou všech druhů ovoce, protože má korunu! Ananas je také považován za výraz "vítejte" na jihu a symbolizuje vlastnosti, které oceňujeme v našem domě - přátelství, pohostinnost a teplo. Ananas původně nazýval Brazílii svým domovem. Byli to Portugalci a Španělé, kteří ho rozšířili po celém světě, a ve skutečnosti Španělé dali tomuto ovoci název „ananas“ kvůli jeho vzhledu, protože připomínal šišky. protože ovoce tak rychle podléhalo zkáze, stalo se symbolem luxusu, šlechty a bohatství v celé Evropě. Jediný ananas může vydělat jmění. Trumpovým hostitelem, který svým hostům dokázal představit čerstvě nakrájený ananas, byl ten, kdo měl peníze, moc a spojení.

Desítky ananasů na jedné fototapetě!

Nemusíte se zastavit jen u jednoho, s našimi tapetami jich můžete mít desítky! Naše tapety dodají nádech barvy a budou dokonale ladit s jakýmkoli dekorem. Naše tapety můžete použít na našich originálních a inovativních samolepících tapetách MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, jak změnit vzhled svých stěn a výzdoby pokojů, jste na správném místě! Naše tapety se instalují velmi snadno a lze je v případě potřeby snadno odstranit a přesunout jinam!