Obrazy na plátně s poli a loukami

Příroda vždy inspirovala malíře k tvorbě. Pohled s poli a loukami může být hlavním tématem obrazů, ale také pozadím pro scény s lidmi nebo zvířaty. V naší galerii uvidíte krajiny, které jsme vybrali, ve kterých hrají hlavní roli kvetoucí pole. Odstíny zelené, hnědé a mnoho barev květin způsobuje, že když se na ně díváme, chceme bosky běhat po louce!

Obrazy na plátně s poli a loukami
Pole / louky [výsledků: 119]
Obrazy na plátně s poli a loukami

Obraz – louka na dosah ruky

Tištěné obrazy s loukou jsou jedním z těch návrhů z našeho obchodu, které zapadnou do každého interiéru. Vše, co musíte udělat, je pořídit si styl, který nejlépe bude ladit s charakterem vašeho bytu. Může to být impresionistická krajina plná smíšených barev, světelných skvrn a vzorů. Na druhou stranu se jedná o minimalistickou grafiku s šetrným použitím barev a symbolicky označenými stébly trav a okvětními lístky. Pokud chcete dosáhnout efektu podobného originálu, doporučujeme obrazy na plátně.

Příroda ve vašem interiéru

Louky na nich jsou neuvěřitelně šťavnaté a obtížně odlišitelné od původní verze malované štětcem na plátně. A to vše proto, že nabízíme velmi kvalitní potisky, ve kterých jsou všechny barvy dokonale vykresleny.

Plátno canvas je nataženo na dřevěném napínacím rámu. Díky tomu nakonec vypadá extrémně lehké a moderní. Obraz vypadá velmi dobře z boční strany a perspektivy díky potištěným stranám. Hotové obrazy představující motivy luk a polí postrádají tradiční rám, díky kterému jsou zbaveny „těžkého“ klasického charakteru.

Prohlédněte si také: skleněné obrazy s motivem louky.