1. HOME
  2. /
  3. Obrazy
  4. /
  5. UMÍSTĚNÍ
  6. /
  7. Ložnice

Obrazy do ložnice

Záleží na uspořádání ložnice, když je to místo, kde především spíme? Samozřejmě, že ano. Tohle je nejosobnější prostor v domě. Zde můžete relaxovat a odpočinout během dne, zdřímnout si, nebo si jen přečíst knihu. V naší kolekci máme mnoho zajímavých nápadů. Tak co tedy nabízíme na zeď v ložnici?

Obrazy do ložnice
Ložnice [výsledků: 2194]
Obrazy do ložnice

Obraz na plátně nebo na skle?

Při výběru nástěnné dekorace nejprve zvažte, jak vypadá vaše ložnice. Stěna za postelí je určena pro dekoraci, nebo možná i ta na protější straně. Také věnujte pozornost tomu, jakou plochu máte k dispozici. Tato se může zmenšit, pokud například chcete pověsit nad postelí obrazovku nebo televizor a sledovat filmy. Když zvážíme skleněné reprodukce a obrazy vytištěné na plátně, jsou možné i velké velikosti. Díky tomu může být vaše grafika do ložnice hlavním prvkem interiérového designu. Právě na ní bude do značné míry klima, které převládá v místě, kde odpočíváte. Obvykle se předpokládá, že zde by měly být hlavně světlé barvy nebo tmavé odstíny, vždy v decentní paletě, bez křiklavých barev nebo příliš kontrastních vzorů. Existují však výjimky z pravidla. Můžete zjistit, že se vám dobře usíná v pokoji, kde převládá červená nebo dekorace v pop art stylu. Řiďte se svým tušením – moderní obrazy mohou také viset ve vaší ložnici, a to s Andy Warholem a Banksym v popředí.

Levná vysněná ložnice

Už máte představu o vaší ložnici, ale máte pocit, že její zařízení bude příliš drahé? U nás najdete levné obrazy, které jsou zároveň krásnou výzdobou interiéru s tímto charakterem. Dobrý design nemusí stát hodně. Moderní obrazy do ložnice vytištěné na skle nebo plátně jsou v ceně dostupné nám všem. Zároveň nás těší i to, že to dává našim klientům, to znamená i vám, možnost mít v interiéru svého domova reprodukci mistrovských děl největších mistrů malířství a kresby.

Nebo hledáte něco do dětského pokoje? Nápad na stěnu v ložnici mladších dětí může také zahrnovat obrazy vytištěné na plátně nebo skle. Nejlepší je vsadit na jemné barvy, které umožní dítěti uklidnit se, když je čas spát, vyprávět příběhy a číst pohádky. Dekorace ložnice může viset nad postelí mrňouska, ale stojí za to si pamatovat, že by neměla být v dosahu ruky dítěte. Stačí okamžik a dítě ozdobu shodí.

Snadný způsob diverzifikace

Zajímavým nápadem může být umístění různých obrazů na různá místa v místnosti. Pokud je tam k dispozici také prostor na hraní, oddělte jej třeba vizuálním způsobem. Obrazy do ložnice pak mohou být jemnější a decentnější, zatímco ty ve druhé části místnosti, dynamické, povzbuzující k prozkoumání prostoru se vzdělávacími vlastnostmi. Máte na výběr z několika možností. Pořiďte si jeden velký obraz nebo několik menších, které ladí tematikou a společně vytvoří mini-galerii v dětském pokoji. Pokud chcete, aby vaše volba těšila zrak po dlouhá léta, pořiďte si nadčasové reprodukce, jejich kouzlo nezmizí plynutím času.