Fototapety s kočkami

Pokud jde o symboliku, kočky jsou symboly znovuzrození a vzkříšení během devíti životů. Vzhledem k tomu, že jsou noční, spojujeme je také s temnotou. Temnota často doprovází strach, nevědomost a skryté věci. Kočky jsou také symboly tajemství a magie, ale také nepředvídatelnosti a dokonce i uzdravení.

Fototapety s kočkami
Kočky [výsledků: 12]
Fototapety s kočkami

Máte rádi kočičí motivy? Něco pro vás máme!

Obecně platí, že kočka je symbolem trpělivosti, nezávislosti, zvědavosti a odvahy. Kočka je velmi duchovní zvíře známé svou schopností čekat a jednat pouze ve vhodnou dobu. Od starověku byly oslavovány, některými uctívány, jinými zase nenáviděny. Proto u nich setrvává význam dvojí podstaty. Říká se také, že je stvořením, které vidí dva světy: ten skutečný i duchovní. Proto je považována za zvíře lidí s tajemnými znalostmi – černokněžníků a čarodějnic. Dnes se však symbolika kočky pomalu vyvíjí, stejně jako se z divoké kočky vyvinula domácí kočka. Při navrhování naší řady tapet s motivem koček jsme se řídili zásadou, že kočka je zvíře s různými obličeji, a proto jsme vytvořili řadu tapet, ve kterých je každá jiná – tak, aby zde byl zobrazen každý obličej kočky.

Tapeta s kočičkami osloví malé děti

V naší nabídce najdete širokou škálu tapet s motivem koček. Mezi nimi jsou zábavné – komiksové kresby koček, které se budou hodit jak do dětského pokoje, tak i do pokoje „velkého dítěte“ zamilovaného do těchto nechvalně známých zvířat. Máme také tapety s vyobrazením divokých koček, které vdechnou do interiéru vhodný dráp. Jednoduché a minimalistické vzory koček budou naopak dobře vypadat ve stejně minimalistických interiérech. Díky tomu si každý milovník vrnících chlupatých kuliček něco vhodného pro sebe.