Fototapety

Nástěnné tapety jsou stále žádaným prvkem výzdoby. V poslední době se začaly objevovat jako dekorativní prvky i v moderních a minimalistických interiérech. Osvědčí se prakticky v každé místnosti v našem bytě a široká škála materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, a také barev a vzorů vám umožní přesvědčit i ty největší skeptiky.

Fototapety
Barva
Styl
Barokní
Francouzština
Eklektický
Abstraktní
Angličtina
Skandinávský
Viktoriánský
Moderní
Rustikální
Moderní
zobrazit všechny
Provensálský
Japonský
Průmyslový
Etnický
Koloniální
Orientální
Venkovský
Minimalistický
Klasický
Fototapety [výsledků: 2467]
Fototapety

Fototapety na míru – investice na roky

Nástěnné tapety, v závislosti na materiálu, ze které jsou vyrobeny, mají velmi dlouhou životnost, a to až 30 let. Nevyblednou, jsou omyvatelné, odolné vůči oděru nebo otlakům. Některé z nich mohou být bez problémů přemalovány, když nás omrzí, nebo pokud budeme chtít změnit výzdobu místnosti. Nástěnné fototapety jsou také levné a část z nich jsme připraveni položit sami, bez pomoci odborníků, drahého vybavení nebo velkých manuálních dovedností. Proto je to také ideální alternativa k dlouhým a komplikovaným renovacím, jelikož za pár okamžiků si můžete vychutnat nový a jedinečný interiér. Vysoká kvalita našich fototapet jde ruku v ruce s příslušnou cenou. Výzdoba interiéru nebyla nikdy tak snadná!

Nástěnná fototapeta – jak vybrat tu správnou?

Při výběru fototapety na stěnu pro váš byt je třeba zvážit mnoho různých faktorů, protože pro každý interiér si můžete vybrat tapetu, a to nejen z hlediska motivu nebo barevného provedení, ale také z hlediska velikosti. Tapeta může také vizuálně zvětšit místnost, rozsvítit ji nebo právě naopak – zmírnit a vdechnout atmosféru. Proto je třeba věnovat pozornost nejen barvě tapety, ale také materiálu, ze kterého je vyrobena, pórovitosti, doplňkům, jako jsou třpytky nebo zbytky-?. Prohlédněte si naši širokou nabídku tapet a vyberte si tu ideální pro sebe, abyste splnili všechna svá očekávání. Díky tomu změníte svůj interiér k nepoznání za několik okamžiků a budete si jej moci vychutnat i v dalších letech.

Fototapety na stěnu – rozmanitost vzorů a barev

V našem obchodě nabízíme široký výběr fototapet na míru, které uchvátí každého. Najdete zde jak elegantní klasické tapety v mnoha barvách, tak i realistické fototapety, které dodají každému interiéru příslušné kouzlo. Pro minimalistické a moderní interiéry doporučujeme tapety v kontrastních barvách, černobílé, s geometrickými vzory a zlatými ozdobami. V loftových interiérech však budou dobře fungovat všechny imitace cihel a kamenů, které vdechnou klima. V bytech s klasickou výzdobou se osvědčí zase jednobarevné tapety s lisováním, které doplní interiér charakteristickým prvkem. Pro ty, kteří si rádi hrají s prostředím a cítí se být excentriky, doporučujeme tapety s abstraktními vzory a exotickými ornamenty, které dodají každému interiéru nádech extravagance a vdechnou do něj život. V naší nabídce je také k dostání široký výběr tapet do dětského pokoje v jemných barvách a pohádkových vzorech, které pomohou každému dítěti rozvíjet představivost.