Nástěnné samolepky do koupelny

Zařizování koupelny je nejhorší částí renovace. Ptáte se proč? Nejčastěji to nekončí pouze změnou dekorace a koupelnového nábytku, ale často se ukazuje, že je třeba vyměnit vodní a elektrické instalace a možná také změnit dosavadní uspořádání interiéru.

Nástěnné samolepky do koupelny
Koupelna [výsledků: 11]
Nástěnné samolepky do koupelny

Jak se rychle a efektivně vyrovnat s renovací koupelny?

Za prvé, naplánujte si vše s předstihem. S hotovým plánem budete moci odhadnout náklady a čas, který potřebujete k obnově interiéru. Příprava plánu vás bude méně stresovat již během renovace. Za druhé, vyberte si nejlepší možnost, která nemusí vždy znamenat nejdražší. Rozhlédněte se po obchodech, získejte několik nabídek. Často tímto způsobem dokážeme ušetřit čas a úsilí. Pokud je vše vypracováno a vybráno, můžete přejít k té příjemnější části, kterou je výběr doplňků.

Jaké doplňky budou fungovat v malých koupelnách?

Malé koupelny je snadné zahltit a zmenšit opticky dostupný prostor. Tomu se raději vyhýbáme. Doplňky do koupelny by měly být jemné, relativně malé a udržované ve světlém barevném provedení. To neznamená, že vaše koupelna musí být bez charakteru! Někdy do ní stačí zavést jednu silnou barvu, která dodá interiéru energii. Takovou barvou může být červená, tyrkysová nebo intenzivní modrá. Chcete-li prolomit nudu neutrálních barev, stačí také výrazný detail. Když se rozhodnete jít tímto směrem, věnujte pozornost samolepkám na zeď, které se rychle aplikují a jsou výrazné. Jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný vůči roztržení a nečistotám. Můžete je úspěšně použít jako koupelnovou dekoraci, ale pod podmínkou, že neexistuje přímý kontakt s vodou. Jejich velikost lze libovolně upravit v závislosti na vašich potřebách. Tento nenápadný detail bude zajímavou dekorací i v interiéru s velmi omezeným prostorem. Pokud chcete zavést do svého interiéru módní doplněk, samolepky na zeď jsou ideální volbou.