Nástěnné samolepky do kuchyně

Kuchyňské revoluce ne vždy začínají kulinářskými specialitami. Při zařizování prostorné a pohodlné kuchyně musíte zvážit hodně věcí, což vyžaduje čas a úsilí. Jak snadno zařídit moderní kuchyň?

Nástěnné samolepky do kuchyně
Kuchyň [výsledků: 15]
Nástěnné samolepky do kuchyně

Kuchyň – věčně živé srdce domova

Moderní kuchyň je taková, kde jsou indukční varná deska nebo plynová varná deska, trouba, lednice, myčka, často také pračka a sušička. Moderní kuchyně se zaměřují na funkčnost, proto jim nejsou cizí závěsné skříňky pod stropem. Toto komplexní uspořádání zařízení znamená, že zbývající prostory mohou být zařízeny jako jídelní část nebo pracovní desky pro přípravu jídel. V kuchyni trávíme nejvíce času, proto měli bychom ji zařídit nejen módním stylem, ale i pohodlně. Když máme menší místnost, stojí za to přehodnotit otevřenou kuchyň, a to na úkor prostoru v obývacím pokoji.

Kuchyňské doplňky – tradiční nebo moderní?

V tradičních kuchyních našich babiček stála uprostřed obrovská kachlová kamna. Právě kamna vyhřívala prostor a na nich se připravovala jídla. V době moderních technologií byl prostor pecí výrazně snížen, takže můžeme prostor použít funkčnějším způsobem. Moderní kuchyně se staly komplexnějšími, což neznamená, že jim chybí tradiční dekorace. Stačí vyzdobit kuchyň v rustikálním nebo skandinávském stylu, přidat několik nástěnných dekorací a máme před sebou svěží kuchyň z dětství. Někdy je také užitečný malý detail, aby moderní kuchyně získala moderní ráz. Takovou dekorací jsou nástěnné samolepky, které lze přilepit na libovolném místě. Mezi tradiční dekorativní motivy patří bylinky a červenobílé mřížka, skleničky s kořením nebo levandule. Samolepky na zeď s venkovskými vzory jsou skvělou volbou do kuchyně ve stylu boho. Samotné samolepky na zeď jsou vyrobeny z materiálu odolného proti vlhkosti, nečistotám a roztržení. Aplikace vám nezabere více než 15 minut a vhodně ošetřovaná samolepka neztratí své intenzivní barvy.