Obrazy na plátně – ovoce

Ovoce je téma, které je příjemné pro oči a navozuje pozitivní asociace. Obrazy s ovocem lze nalézt v klasickém malířství a u současných umělců. Pořiďte si grafiku se šťavnatými pomeranči, jablky z podzimní sklizní nebo ovocem, které ještě nebylo utrženo z keřů nebo stromů.

Obrazy na plátně – ovoce
Ovoce [výsledků: 144]
Obrazy na plátně – ovoce

Moderní obrazy – ovoce

Zátiší s ovocem je zajímavým návrhem nejen pro kuchyň a jídelnu, i když určitě v první řadě najde své místo. Velcí malíři se tohoto tématu často chopili a realizovali ho ve stylu, který jim byl blízký. Na dílech Van Gogha a jiných dílech Moneta uvidíme úplně jiné ovoce. Hra se světlem a stínem, využití barev, věrná reprodukce detailů nebo jen hra s realitou: kolik umělců existuje, tolik různých přístupů, které můžeme vidět.

Obrazy z owocami do kuchni 

Obrazy s ovocem do kuchyně jsou nadčasovou volbou. Osvědčí se také v jídelně nebo v obývacím pokoji, který je s ním spojený. Najdete zde šťavnaté barvy a tlumené odstíny, takže můžete snadno sáhnout po obraze, který se nejlépe hodí do vašeho domova. Ovoce na stole je častým motivem u umělců, ale přesvědčíte se, jak mnoho různých návrhů lze nalézt u každého z nich. Tiskneme na plátno canvas natažené na rámu a celek má minimalistický povrch. Díky tomu dostanete dekorativní možnosti, které si můžete zvolit jak pro moderní interiér, tak pro interiér v klasickém stylu.

 

Prohlédněte si také: obrazy na skle s ovocem.