Fototapety listí

Přineste kus přírody do svého domova s naším výběrem tapet se vzory listí. Od klasických květin až po výstřední lesní potisky. Tento motiv čerpá inspirace z přírody a spolupracuje se stávajícím nábytkem a dekorativními prvky, aby vytvořil svěží atmosféru v každé místnosti. Úžasné motivy inspirované přírodou.

Fototapety listí
Barva
Styl
Provensálský
Rustikální
Moderní
Japonský
Průmyslový
Etnický
Koloniální
Orientální
Venkovský
Minimalistický
zobrazit všechny
Klasický
Barokní
Abstraktní
Francouzština
Eklektický
Angličtina
Skandinávský
Moderní
Viktoriánský
Listí [výsledků: 796]
Fototapety listí

Fototapety s velkými listy – buďte blíže přírodě a tropům

Pokud hledáte tradiční vzhled, jste na správném místě. Tapeta s palmou nebo bambusovými listy jsou vynikajícím vzorem pro každý interiér. Klasické neutrální odstíny nebo klidné odstíny modrých, šedých a zelených tapet vdechnou jím královský vzhled a působí jako dekorativní stěna ve vašem životním prostoru nebo v jídelně. Najděte moderní styl na tapetách s palmovými a banánovými listy. Velké opakující se vzory v odstínech zelené to je módní vzhled, který osvěží ložnici dospívajícího kluka, a tapety s motivem listí a ptáků v okouzlujících pastelových barvách jsou ideální volbou pro dětský pokoj. A fotorealistická tapeta se stromem je také skvělou volbou pro každou ložnici – se stínováním pro realistický efekt, který vytváří úžasný dojem.

Velmi dekorativní listy dodají interiéru zeleň a klid

Motiv listí na tapetě nikdy neomrzí, spíše naopak, oživí váš prostor. Naše tapety dodají nádech barvy a dokonale zapadnou do každého typu uspořádání. Můžete použít naše botanické fototapety na originálním a inovativním samolepicím plátně, které jsme pojmenovali technologií MagicStick. Pokud hledáte snadné řešení, které změní vzhled stěn a výzdobu pokoje, jste na správném místě! Naše fototapety a tapety se velmi snadno instalují a v případě potřeby je lze snadno odstranit.